Informacje20 listopada 2007, 00:00,

Wioletta Piasecka odwiedzi Bibliotekę Publiczną Piaseczno

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza na spotkanie z Wiolettą Piasecką, która jest wspaniałą autorką baśni i bajek dla dzieci. Spotkanie z niezwykłą pisarko-wróżką Wiolettą Piasecką odbędzie się w najbliższy czwartek, 22 listopada 2007 roku. Zapraszamy na godzinę 9:00 do Filii Biblioteki na piaseczyńskim Osiedlu ul. Szkolna 9, lub na godzinę 11:00 do Oddziału dziecięcego Biblioteki ul. Kościuszki 49. Informację otrzymaliśmy od Katarzyny Hernik z Ośrodka Kultury Piaseczno, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami).

Wioletta Piasecka

Panią Wiolettę Piasecką gościliśmy w Piasecznie, już we wrześniu 2007 roku, ale zainteresowanie spotkaniem było tak duże, że nie wszyscy mogli w nim uczestniczyć z powodu braku miejsca. Więcej informacji o autorce baśni i bajek dla dzieci możecie przeczytać w naszej poprzedniej informacji, która powstała przed poprzednią wizytą pisarki w Piasecznie: Wioletta Piasecka. Zapraszam na spotkanie z Wiolettą Piasecką.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje21 listopada 2007, 00:00,

Andrzejki 2007 - impreza w Ośrodku Kultury Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza wszystkich na Andrzejki 2007. Impreza Andrzejkowa odbędzie się 30 listopada 2007 roku, w godzinach od 20:00 do 2:00. Wejście na Andrzejki do godziny 21:00. Wejściówka na imprezę kosztuje 25 złotych. Niezwykle taneczna muzyka w wykonaniu DJ Pawła Górskiego! Dodatkowo podczas andrzejkowej imprezy przewidziano spotkanie z prawdziwą wróżką! Egzotyczne drinki zaserwuje PUB EMKA. Szczegółowe informacje i zapisy: Bogumiła Rososzczuk tel.: 0509-300-360. Zapraszam serdecznie na Andrzejki do Ośrodka Kultury w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno