Informacje15 czerwca 2012, 00:00,

Wielki Test Języka Angielskiego w Piasecznie

17 czerwca 2012 roku mieszkańcy Piaseczna napiszą Wielki Test Języka Angielskiego. Jest to ogólnopolskie wydarzenie edukacyjne, które odbędzie się w kilkudziesięciu miastach Polski. Lokalnym organizatorem w Piasecznie jest MA£A LINGUA and LINGUA TEENS SPACE szkoła języków obcych dla dzieci i młodzieży oraz LINGUA NOVA szkoła języków obcych dla dorosłych. Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno.

TYTU£

Aby wziąć udział w Teście Języka Angielskiego, należy zarejestrować się na stronie internetowej www.piaseczno.znaangielski.pl deklarując tym samym swój udział. Wielki Test Języka Angielskiego rozpocznie się o godz. 10.00, w budynku Przystanek Kultura przy pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Serdecznie zachęcamy do udziału w teście. Udowodnijmy całej Polsce, że Piaseczno zna angielski!

Informacje16 czerwca 2012, 00:00,

Akcja RYNEK GODZINA 15.00 w Piasecznie

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza 17 czerwca 2012 roku, na cykliczną inicjatywę: AKCJA RYNEK GODZINA 15.00. Podczas najbliższej akcji, odbędzie się koncert uczniów ogniska Muzycznego Centrum Kultury. Miejsce: scena plenerowa ustawiona na Placu Piłsudskiego (Rynek) w Piasecznie. Zapraszamy!

Akcja RYNEK GODZINA 15.00 w Piasecznie