Informacje24 lutego 2013, 00:00,

Wielkanocne konkursy na palmę, pisankę, mazurek i babę wielkanocną w Piasecznie

Muzeum Regionalne w Piasecznie oraz Centrum Kultury serdecznie zapraszają dzieci, młodzież a także osoby dorosłe do udziału w konkursach wielkanocnych. Ogłoszone zostały następujące tematy konkursowe: na rodzinną palmę wielkanocną, na rodzinną pisankę wielkanocną oraz na babę i mazurek wielkanocny. Terminy składania konkursowych prac mijają: dla palm i pisanek: 15 marca 2013 roku, natomiast dla bab i mazurków: 24 marca.

WIELKANOCNE KONKURSY NA PALMę, PISANKę, MAZUREK I BABę WIELKANOCN¡

Rozstrzygnięcie konkursów, prezentacja prac konkursowych oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas Kiermaszu Wielkanocnego 24 marca 2013 roku na Pl. Piłsudskiego (Rynek) w Piasecznie. Wszystkie zainteresowane osoby, zachęcamy do zapoznania się z regulaminami konkursów:
- konkurs wielkanocny na babę i mazurek wielkanocny
- konkurs wielkanocny na pisankę
- konkurs wielkanocny na palmę
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje23 lutego 2013, 00:00,

Spektakl Opowieść o kropelce w Piasecznie

Centrum Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotował spektakl dla dzieci pod tytułem: OPOWIEŚć O KROPELCE, w wykonaniu Teatru ExPonad. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 24 lutego 2013 roku, o godzinie 14.30 i 16.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Bilety w cenie 10 złotych (dzieci), 5 złotych (dorośli). Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Zapraszam na Bajkową Niedzielę.

TEATR EXPONAD SPEKTAKL OPOWIEŚć O KROPELCE

Podczas spotkania dzieci będą miały możliwość przeżyć niezapomnianą przygodę, poznać pewną kropelkę oraz wszystkie jej oblicza pod jakimi występuje w otaczającym nas świecie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno