Informacje16 marca 2011, 00:00,

Wieczór Ewy Jowik - DOBRY WIECZÓR - poezja i fraszki

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola sedecznie zaprasza, na wieczór autorski Ewy Jowik pt. DOBRY WIECZÓR - poezja i fraszki. Wieczór zostanie rozpoczęty pierwszym koncertem Lesznowolskiej Orkiestry Symfonicznej. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy piątek 18 marca 2011 roku o godz. 18.00. Miejsce: Sala widowiskowa w filii GOK w £azach, ul. Przyszłości 8. Wstęp wolny. Zapraszamy na wieczór autorski Ewy Jowik.

DOBRY WIECZOR Ewy Jowik i koncert Lesznowolskiej Orkiestry Symfonicznej

Ewa Jowik mieszka i pracuje na terenie gminy Lesznowola. Swoje smutki i radości stara się przelać na papier w formie wierszy. Dotychczasowego dorobku wystarczyło na dwa tomiki. Pierwszy wydała biblioteka gminna w Lesznowoli, drugi Wydawnictwo Literackie i Naukowe RADWAN.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje16 marca 2011, 00:00,

WITALIJ SZYSZKIN wystawa 3/4 życia w KDK Konstancin

Konstanciński Dom Kultury zaprasza mieszkańców 19 marca 2011 roku o godz. 16.00, na otwarcie wystawy malarstwa Witalija Szyszkina: 3/4 żYCIA. Miejsce wystawy: KDK przy ul. Jaworskiego 18, Konstancin-Jeziorna. Zapraszamy na wystawę Witalija Szyszkina.

WITALIJ SZYSZKIN wystawa 3/4 życia

Witalij Szyszkin urodził się 20 marca 1953 roku w Turkiestanie w arystokratycznej rodzinie rosyjskiej. Witalij odziedziczył po pradziadach miłość do życia, muzyki, sztuk plastycznych. Absolwent Państwowego Instytutu im. Uszyńskiego w Odessie. Wybrał nasz kraj przez sentyment dla swojej ukochanej babki – Wandy Szymanowicz. Od 1991 roku Witalij Szyszkin żyje i tworzy w Polsce. Po wielu wystawach zyskał uznanie krytyki i przyjaciół. Artysta o wielkim temperamencie twórczym, który wyznaje filozofię Leonarda da Vinci: Od rzeczy małych zależy doskonałość, a doskonałość jest rzeczą wielką... Prace Witalija Szyszkina znajdują się w muzeach i prywatnych galeriach Rosji, Ukrainy, Kazachstanu, Francji, Polski, Japonii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych, Holandii i Włoch.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna