Informacje1 marca 2017, 16:00,

Widowisko Kołyszemy się kołyszemy - Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


1 marca 2017 roku zapraszamy do Hugonówki na widowisko „Kołyszemy się, kołyszemy” upamiętniające Żołnierzy Wyklętych. W programie również recital fortepianowy w wykonaniu Won Joo Beak. Miejsce: KDK Hugonówka. Wstęp wolny, wejściówki do odbioru w recepcji KDK w dniu koncert.

WIDOWISKO KOŁYSZEMY SIĘ KOŁYSZEMY - NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Autorką scenariusza i reżyserem widowiska „Kołyszemy się, kołyszemy” jest Ewa Cielesz. Opracowanie historyczne, multimedia – Wojciech Guszkowski. Muzykę do widowiska tworzyć będą Antonina Hairulin (fortepian) oraz Sabina Wolniewska (skrzypce). Wystąpią uczniowie z drugich klas gimnazjalnych Zespołu Szkół nr 2 w Konstancinie-Jeziornie.

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje3 marca 2017, 13:50,

Tańsze i nowe bilety ZTM


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Miasto Stołeczne Warszawa planuje wprowadzenie zmian w taryfie przewozowej, oznacza to niższe stawki biletów okresowych w II strefie. To dobre wiadomości dla naszych mieszkańców i przykład myślenia aglomeracyjnego w ramach wspólnoty samorządów Warszawy i okolicznych gmin.

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się 3 marca prezydent m.st. Warszawy Hanna Gronkiewicz –Waltz przedstawiła szczegóły planowanej oferty biletowej. Pasażerowie korzystający z biletów 30-dniowych normalnych zaoszczędzą 30 zł miesięcznie, z kolei posiadacze 90 –dniowych aż 76 zł miesięcznie. W taryfie biletowej pojawi się także bilet jednorazowy przesiadkowy grupowy ulgowy dla maksymalnie 10 osób w cenie 22 zł, co stanowić ma ułatwienie dla podróżujących grup szkolnych.

Obecny na konferencji Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis wyraził swą aprobatę wobec planów m.st. Warszawy i podziękował w imieniu mieszkańców Piaseczna za tą inicjatywę. Równocześnie zwrócił uwagę na problem udrożnienia ul. Puławskiej z którym stolica powinna się jak najszybciej zmierzyć.

Ostateczną decyzję w sprawie zmian w taryfie biletowej podejmą radni m.st. Warszawy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie