Informacje22 października 2015, 11:00,

Wideokonferencja z Krystyną Koftą

W ramach akcji e-motywacja 22 października 2015 roku odbędzie się wirtualne spotkanie z pisarką Krystyną Koftą. Gościem drugiego spotkania będzie pisarka Krystyna Kofta – zapraszamy o godz. 11.00 do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie.

Wideokonferencja z Krystyną Koftą

Akcja e-motywacja to 6 inspirujących, wirtualnych spotkań - "przy kawie" i w kreatywnej atmosferze. Wideokonferencje będą odbywać się w czwartki o godzinie 11:00 od października do grudnia 2015 r., średnio dwa razy w miesiącu. Celem projektu jest aktywizacja społeczna osób starszych - uzupełnienie zapasów odwagi i energii przydatnych do życia aktywnego i spełnionego. Każde spotkanie poświęcone będzie innemu tematowi i innemu gościowi. Dodatkowo swoją fachową wiedzą podczas wszystkich spotkań będzie dzielił się z seniorami psycholog i... skoczek spadochronowy Tomasz Kozłowski.

Sprzymierzeńcami projektu będą Internet i nowe technologie, które zostaną wykorzystane jako narzędzia do odkrywania świata i pokonywania barier społecznych. Za pośrednictwem Internetu Fundacja Orange połączy się z placówkami zgłoszonymi do projektu - Osoby zebrane w placówkach biorących udział w projekcie wspólnie obejrzą transmitowane przez nas spotkania online, będą miały możliwość zadania pytania gościom transmisji i wymienią się między sobą własnymi pomysłami na aktywność w sile wieku!

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11495
Informacje18 października 2015, 18:30,

Muzyką i słowem uczcimy św. Jana Pawła II w Kędzierówce

Zapraszamy na wieczór słowno-muzyczny, podczas którego wspomnimy św. Jana Pawła II. Koncert odbędzie się w niedzielę 18 października 2015 r. o godz. 18:30 w Kościele pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela w Kędzierówce.

Muzyką i słowem uczcimy św. Jana Pawła II w Kędzierówce

Redakcja, 16 lipca 2019