Informacje29 czerwca 2008, 00:00,

WESPRZYJ Internetową Telewizję TV GÓRA KALWARIA

Portal GoraKalwaria.net Młodzi dla Mieszkańców, z którym współpracujemy, 26 czerwca 2008 roku obchodził swoje DRUGIE URODZINY. Gratulujemy im wytrwałości w prowadzeniu serwisu i życzymy kolejnych lat istnienia w Internecie! W związku z drugim rokiem istnienia w Internecie, Redaktorzy GoraKalwaria.net chcą uruchomić nowe źródło informacji w Górze Kalwarii, czyli Internetową Telewizję Miasta i Gminy Góra Kalwaria TV GÓRA KALWARIA.
TV GÓRA KALWARIA Internetowa Telewizja Miasta i Gminy Góra Kalwaria

Powstała już strona internetowa: www.tv.gorakalwaria.net, jednak na razie możemy na niej obejrzeć relację z obchodów 3 Maja w Górze Kalwarii, oraz filmik z okazji 2 urodzin serwisu mieszkańców, przygotowany przez Redaktorów GoraKalwaria.net. Na razie, na więcej nie pozwala skromny sprzęt. Portal liczy jednak, że dzięki wsparciu mieszkańców i przedsiębiorców - kupi kamerę z prawdziwego zdarzenia. Twórcy TV Góra Kalwaria, zachęcają mieszkańców do współpracy w tworzeniu programów telewizyjnych. Jeżeli chcielibyście wesprzeć TV Góra Kalwaria, to prosimy o kontakt mailowy z jej twórcami: telewizja@gorakalwaria.net lub telefoniczny 0507-547-402. Nie trać czasu i wesprzyj internetową telewizję TV Góra Kalwaria.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje29 czerwca 2008, 00:00,

We wrześniu rusza nowy budynek Urzędu Gminy Prażmów

Jesienią ubiegłego roku rozpoczęto budowę nowego budynku Urzędu Gminy Prażmów. Zakończenie inwestycji planowane jest do końca czerwca. W lipcu odbędą się odbiory budowlane, zaś uroczyste otwarcie planowane jest na drugą połowę sierpnia. Wszystko wskazuje na to, że Urząd Gminy Prażmów, w nowej lokalizacji, zacznie funkcjonować od 1 września 2008 roku. W związku z tym, wraz z początkiem września interesanci zaczną być przyjmowani już w nowym budynku gminnego urzędu w Prażmowie.

Urząd Gminy Prażmów - nowy budynek

Nowy budynek Urzędu Gminy Prażmów, będzie mieć powierzchnię około 1100 m kw. (bez poddasza), a koszt jego budowy wyniesie 3,5 mln złotych. Sylwester Puchała (wójt gminy Prażmów) poinformował, że w nowym budynku urzędu, będzie przede wszystkim lepsza obsługa interesantów i lepsze warunki do pracy dla urzędników. Dotychczasowy budynek urzędu z roku 1826, powinien pozostać w zasobach gminnych, być wyremontowany i służyć jako Ośrodek Kultury Gminy Prażmów. Informacja i zdjęcie nowego budynku Urzędu Gminy Prażmów, pojawiło się na łamach Kuriera Południowego (nr 24/251).
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Prażmów
Tematy:Prażmów