Informacje29 czerwca 2008, 00:00,

We wrześniu rusza nowy budynek Urzędu Gminy Prażmów

Jesienią ubiegłego roku rozpoczęto budowę nowego budynku Urzędu Gminy Prażmów. Zakończenie inwestycji planowane jest do końca czerwca. W lipcu odbędą się odbiory budowlane, zaś uroczyste otwarcie planowane jest na drugą połowę sierpnia. Wszystko wskazuje na to, że Urząd Gminy Prażmów, w nowej lokalizacji, zacznie funkcjonować od 1 września 2008 roku. W związku z tym, wraz z początkiem września interesanci zaczną być przyjmowani już w nowym budynku gminnego urzędu w Prażmowie.

Urząd Gminy Prażmów - nowy budynek

Nowy budynek Urzędu Gminy Prażmów, będzie mieć powierzchnię około 1100 m kw. (bez poddasza), a koszt jego budowy wyniesie 3,5 mln złotych. Sylwester Puchała (wójt gminy Prażmów) poinformował, że w nowym budynku urzędu, będzie przede wszystkim lepsza obsługa interesantów i lepsze warunki do pracy dla urzędników. Dotychczasowy budynek urzędu z roku 1826, powinien pozostać w zasobach gminnych, być wyremontowany i służyć jako Ośrodek Kultury Gminy Prażmów. Informacja i zdjęcie nowego budynku Urzędu Gminy Prażmów, pojawiło się na łamach Kuriera Południowego (nr 24/251).
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Prażmów
Tematy:Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje29 czerwca 2008, 00:00,

Konkurs na najpiękniejszy KWIECISTY BALKON Piaseczno

Zarząd Stowarzyszenia Prywatnych Właścicieli Nieruchomości Piaseczna ogłosił konkurs na najpiękniejszy balkon w zabytkowym śródmieściu miasta Piaseczno, pod tytułem: KWIECISTY BALKON. W konkursie mogą brać udział wszyscy mieszkańcy Piaseczna, którzy są gospodarzami balkonów kamienic położonych przy centralnych ulicach: Puławskiej, Kościuszki, Sienkiewicza, Warszawskiej, Sierakowskiego, Kilińskiego, pl. Piłsudskiego. Zgłoś swój udział w konkursie na najpiękniejszy balkon w Piasecznie.

Konkurs na najpiękniejszy balkon Kwiecisty Balkon Piaseczno

Zakończenie konkursu Kwiecisty Balkon, nastąpi w dniu 30 września 2008 roku. Jury wybrane przez Zarząd Stowarzyszenia Prywatnych Właścicieli Nieruchomości Piaseczna, przyzna nagrody rzeczowe za pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Miejscom do dziesiątego włącznie przyznane zostaną dyplomy. Przystąpienie do konkursu prosimy zgłaszać do biura S.P.W.N.P. w każdy poniedziałek od godzinach od 10:00 do 13:00 lub telefonicznie: 0501-719-650, albo pocztą elektroniczną na adres: adreg@poczta.onet.pl Masz piękny, kwiecisty i zadbany balkon? Nie trać czasu i zgłoś go w konkursie Kwiecisty Balkon.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno