Informacje26 listopada 2010, 00:00,

Wesprzyj akcję RADOSNA WIGILIA Piaseczno 2010

Witajcie Kochani, już szósty raz mam zaszczyt organizować świąteczną imprezę RADOSNA WIGILIA, dla dzieci z najuboższych rodzin gminy Piaseczno. Zeszłoroczna akcja spotkała się z ogromnym poparciem wielu wspaniałych ludzi i jeszcze większą radością dzieciaków, które obdarowaliśmy. Dzieci między innymi otrzymały kosmetyki, książki, odzież, obuwie a także od indywidualnych darczyńców dofinansowanie do ferii i wakacji. Prócz paczek świątecznych i zabawek miały zagwarantowany poczęstunek oraz występ iluzjonisty. Mam nadzieję, że i w tym roku będziemy mogli razem cieszyć się z kolejnej udanej imprezy.

RADOSNA WIGILIA PIASECZNO

Akcja planowana jest na 19 grudnia 2010 roku w KS Piaseczno. Zbieramy słodycze, zabawki, odzież wszystko co może się przydać w ubogim domu. Można także wpłacać pieniądze na konto fundacji "Scripture Union Polska" z dopiskiem projekt Radosna Wigilia. Nr konta. PKOBP o/13 Warszawa PL28102010680000130200887554. Zbiórka trwać będzie do 15 grudnia 2010 roku. Chciałabym poszerzyć grono ludzi, którym czynienie niespodzianek sprawia radość. kontakt: tel: 660-057-999, e-mail. kasiakondraciuk@interia.pl Gorąco zapraszam.

Obejrzyj relację iTV Piaseczno z 2009 roku
autor/źródło: Katarzyna Kondraciuk - Fundacja Radosna Wigilia Piaseczno

Informacje24 listopada 2010, 00:00,

Zrób bezpłatne badania mammograficzne w Tarczynie

Zapraszamy na bezpłatną mammografię (prześwietlenie piersi). Mammobus będzie ustawiony w Tarczynie przed Centrum Medycznym, ul. Warszawska, w dniach 26-27 listopada 2010 roku. Rejestracja od pn do pt w godz. 9:00-20:00. Nr tel. 58 66 62 444 lub 801 080 007. Rejestracja elektroniczna: www.fado.pl Panie nie objęte Programem Profilaktycznym mogą wykonać badanie odpłatnie. Prosimy zabrać ze sobą dowód osobisty. Jeśli posiadają Panie zdjęcia i wyniki z poprzednich badań mammograficznych prosimy przynieść je z sobą. Wykonawca badań: NZOZ FADO Centrum Usług Medycznych.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn