Informacje24 stycznia 2018, 16:00,

Wesołe środy w bibliotece Piaseczno

Od 24 stycznia 2018 roku o godz. 17:00 zapraszamy na cykliczne zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci w wieku 5-8 lat do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno Oddział dla dzieci i młodzieży.

WESOŁE ŚRODY W BIBLIOTECE PIASECZNO

Na pierwszym spotkaniu przeniesiemy się w klimat „Zimy i czarów” razem z Tove Jansson. Będziemy wykonywać bałwanki, reniferki i gwiazdki śniegowe. Zaśpiewamy zimowe piosenki, a także wspólnie z Muminkami obudzimy starego niedźwiedzia, który mocno śpi. Zapraszamy do wspólnej zabawy. Ilość miejsc ograniczona!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Informacje21 stycznia 2018, 16:44,

Strona internetowa poświęcona budowie wylotu drogi S7

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad uruchomiła stronę internetową poświęconą budowie południowego wylotu z Warszawy drogi ekspresowej S7 (od węzła Lotnisko na Południowej Obwodnicy Warszawy do obwodnicy Grójca). Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej pod adresem: http://s7warszawa-grojec.pl gdzie znajdą Państwo między innymi informacje o zakresie i postępie robót.

STRONA INTERNETOWA POŚWIĘCONA BUDOWIE WYLOTU DROGI S7