Informacje27 lutego 2015, 12:00,

Ważenie przed galą DSF Kickboxing Challenge: Bitwa w Piasecznie

Organizacja DSF Kickboxing Challenge pragnie zaprosić wszystkich kibiców oraz przedstawicieli mediów na ceremonię oficjalnego ważenia przed galą DSF Kickboxing Challenge: Bitwa w Piasecznie. Impreza towarzysząca zbliżającej się gali odbędzie się 27 lutego 2015 roku (piątek) o godzinie 12:00 w hotelu "De Silva" przy ulicy Puławskiej 42. Na ważeniu oraz konferencji prasowej obecni będą wszyscy uczestnicy czterech głównych walk (m.in. Łukasz Wichowski, Kamil Ruta oraz Dorota Godzina).

Ważenie przed galą DSF Kickboxing Challenge: Bitwa w Piasecznie

Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=10854
Informacje28 lutego 2015, 19:00,

Starcie kick-boxerów w Piasecznie

Już 28 lutego 2015 roku w Piasecznie wielkie emocje związane z galą DSF Kickboxing Challenge. To budzące emocje wydarzenie sportowe współorganizuje klub X-Fight Piaseczno pod patronatem honorowym Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisława Lisa. Więcej informacji o zawodach można znaleźć na stronie internetowej www.dsfchallenge.com

Starcie kick-boxerów w Piasecznie

Czeka nas dziewięć pojedynków w formułach K-1 Rules oraz full contact, które na pewno dostarczą wszystkim przybyłym fanom dużo wrażeń. Walką wieczoru będzie walka z udziałem płci pięknej w formule K-1 Rules pomiędzy Dorotą Godziną i Gabrielą Bednarowicz. Dorota Godzina to wielokrotna Mistrzyni Polski i Świata w kick-boxingu w różnych formułach (trzy Puchary Świata w formułach kick light, light contact, i full contact, Mistrzyni Świata i Europy w formule kick light, aktualna Mistrzyni Polski full contact, light contact i kick light). Reprezentantka zawodowej grupy DSF Kickboxing Team to wychowanka Piotra Siegoczyńskiego z klubu X-Fight Piaseczno. Na zawodowym ringu stoczyła do tej pory dziewięć pojedynków. Wszystkie wygrała, wyraźnie dominując nad przeciwniczkami. – Zamierzam do swojego rekordu dopisać dziesiąte zawodowe zwycięstwo. Znam swoją przeciwniczkę, wiem o jej mankamentach i zamierzam to wykorzystać – wyznaje Godzina, która jest absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz dietetykiem i trenerem. Przeciwniczką miejscowej zawodniczki będzie Gabriela Bednarowicz, której szkoleniowcem jest były reprezentant Polski w kick-boxingu, Marek Soboń. Bednarowicz na zawodowych ringach dopiero raczkuje, lecz posiada bardzo duże doświadczenie na ringach amatorskich. Zawodniczka reprezentująca SKK Kielce jest srebrną medalistką Pucharu Polski w formule low kick z 2014 roku. Walczy zacięcie, agresywnie i bardzo dobrze kopie, co jest jej największym atutem. Kto wyjdzie zwycięsko z tej batalii? Odpowiedź już 28 lutego!

Starcie kick-boxerów w Piasecznie

Pożegnanie Mistrza - gala w Piasecznie będzie okazją do pożegnania Mariusza Niziołka, który zawiesza rękawice na kołku i kończy swoją wspaniałą 15. letnią zawodniczą karierę. Jeden z najwybitniejszych piaseczyńskich sportowców był wielokrotnym reprezentantem Polski w kick-boxingu, wielokrotnym Mistrzem Polski w różnych formułach oraz zawodowym Mistrzem Świata w formule full contact. Po kilkunastu latach odnoszonych sukcesów Mariusz skupi się teraz na swojej pracy trenerskiej.

Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=3688
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=10854