Informacje28 lutego 2015, 19:00,

Starcie kick-boxerów w Piasecznie

Już 28 lutego 2015 roku w Piasecznie wielkie emocje związane z galą DSF Kickboxing Challenge. To budzące emocje wydarzenie sportowe współorganizuje klub X-Fight Piaseczno pod patronatem honorowym Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisława Lisa. Więcej informacji o zawodach można znaleźć na stronie internetowej www.dsfchallenge.com

Starcie kick-boxerów w Piasecznie

Czeka nas dziewięć pojedynków w formułach K-1 Rules oraz full contact, które na pewno dostarczą wszystkim przybyłym fanom dużo wrażeń. Walką wieczoru będzie walka z udziałem płci pięknej w formule K-1 Rules pomiędzy Dorotą Godziną i Gabrielą Bednarowicz. Dorota Godzina to wielokrotna Mistrzyni Polski i Świata w kick-boxingu w różnych formułach (trzy Puchary Świata w formułach kick light, light contact, i full contact, Mistrzyni Świata i Europy w formule kick light, aktualna Mistrzyni Polski full contact, light contact i kick light). Reprezentantka zawodowej grupy DSF Kickboxing Team to wychowanka Piotra Siegoczyńskiego z klubu X-Fight Piaseczno. Na zawodowym ringu stoczyła do tej pory dziewięć pojedynków. Wszystkie wygrała, wyraźnie dominując nad przeciwniczkami. – Zamierzam do swojego rekordu dopisać dziesiąte zawodowe zwycięstwo. Znam swoją przeciwniczkę, wiem o jej mankamentach i zamierzam to wykorzystać – wyznaje Godzina, która jest absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz dietetykiem i trenerem. Przeciwniczką miejscowej zawodniczki będzie Gabriela Bednarowicz, której szkoleniowcem jest były reprezentant Polski w kick-boxingu, Marek Soboń. Bednarowicz na zawodowych ringach dopiero raczkuje, lecz posiada bardzo duże doświadczenie na ringach amatorskich. Zawodniczka reprezentująca SKK Kielce jest srebrną medalistką Pucharu Polski w formule low kick z 2014 roku. Walczy zacięcie, agresywnie i bardzo dobrze kopie, co jest jej największym atutem. Kto wyjdzie zwycięsko z tej batalii? Odpowiedź już 28 lutego!

Starcie kick-boxerów w Piasecznie

Pożegnanie Mistrza - gala w Piasecznie będzie okazją do pożegnania Mariusza Niziołka, który zawiesza rękawice na kołku i kończy swoją wspaniałą 15. letnią zawodniczą karierę. Jeden z najwybitniejszych piaseczyńskich sportowców był wielokrotnym reprezentantem Polski w kick-boxingu, wielokrotnym Mistrzem Polski w różnych formułach oraz zawodowym Mistrzem Świata w formule full contact. Po kilkunastu latach odnoszonych sukcesów Mariusz skupi się teraz na swojej pracy trenerskiej.

Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=3688
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=10854
Informacje26 lutego 2015, 18:00,

Spotkanie autorskie Szymona Hołowni w Górze Kalwarii

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria zaprasza na spotkanie autorskie Szymona Hołowni, które odbędzie się 26 lutego 2015 roku w kościele Na górce w Górze Kalwarii.

Spotkanie autorskie Szymona Hołowni w Górze Kalwarii

Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=9&t=10934