Informacje8 maja 2013, 00:00,

Warsztaty zdrowego stylu życia w Centrum Edukacji Ekologicznej Ecolandia Piaseczno

W najbliższy weekend 11 maja 2013 roku w godz. 12.00-14.00 naszym gościem będzie Pani Ewa Spiechowicz, która serdecznie zaprasza na warsztaty zdrowego stylu życia do Centrum Edukacji Ekologicznej Ecolandia, przy placu Piłsudskiego 4 w Piasecznie. W programie: przykłady zdrowego stylu życia w rodzinie, praktyczne wskazówki jak się odżywiać i przygotowywać posiłki. Ponadto nauka pieczenia chleba na zakwasie oraz degustacja zdrowych potraw, podczas której będzie można dzielić się swoim doświadczeniem i pomysłami.

Warsztaty zdrowego stylu życia

Zapraszamy wszystkie mamy, babcie, kobiety i mężczyzn, mających wpływ na sposób odżywiania swojej rodziny. Zapraszamy żony i mężów, dla których ważne jest zdrowie swoich bliskich. Zadbaj o swoją linię, bo wakacje już niedługo. Pani Ewa Spiechowicz jako wieloletni praktyk i popularyzator zdrowego stylu życia z Piaseczna gościnnie poprowadzi u nas warsztaty. Prywatnie mama 4 córek, z przekonania ekolożka. Zapraszamy! Wstęp wolny.
autor/źródło: Paweł Chrzanowski - Fundacja Eco Choice

Informacje8 maja 2013, 00:00,

Piaseczyński Turniej Karate Kyokushin IKO 2013

Uczniowski Klub Sportowy BUSHI zaprasza na II Piaseczyński Turniej Karate Kyokushin IKO, który odbędzie się 11 maja 2013 roku, w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Gen. Władysława Sikorskiego 20 w Piasecznie. Wstęp wolny. Turniej objęty jest patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno. W turnieju startować będą dzieci i młodzież z całego kraju, w tym z terenu gminy Piaseczno. Oficjalne otwarcie zaplanowane jest na godz. 11:00, natomiast walki turniejowe rozpoczną się od godz. 11:30. W ramach turnieju rozegrane zostaną walki w dwóch konkurencjach (w różnych kategoriach wiekowych) – kumite semi kontakt oraz kumite lekkiego kontaktu.

PIASECZYńSKI TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN IKO PIASECZNO

Po raz pierwszy turniej został zorganizowany w 2012 r. i od razu zyskał swoich sympatyków. W ubiegłorocznej imprezie udział wzięło 119 zawodników z całego kraju, a UKS BUSHI zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej. Niewątpliwie duży wpływ na sukces piaseczyńskich zawodników miała niezawodna publiczność, która licznie dopisała i żywiołowo dopingowała wychowanków klubu. Serdecznie zapraszamy na kolejny turniej organizowany przez UKS BUSHI. Mamy nadzieję na liczną obecność zawodników, sympatyków karate oraz wszystkich, którzy chcą dopingować naszym zawodnikom
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno