Informacje8 grudnia 2018, 12:00,

Warsztaty Zdobienia Pierników Świątecznych w Przystanku Kultura


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


8 grudnia 2018 roku  w godz. 13.00-14.30 w ramach Wszechnicy Rodzica zapraszamy na Rodzinne Warsztaty Zdobienia Pierników Świątecznych. Impreza dla dzieci i rodziców. Miejsce: Przystanek Kultura, Pl. Piłsudskiego 9, II piętro, sala 39. Bilety w cenie 20 zł. Zapraszamy.

Warsztaty Zdobienia Pierników Świątecznych w Przystanku Kultura

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje24 listopada 2018, 10:00,

Mój przyjaciel film - spotkanie dla dzieci 6-10 lat


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

24 listopada 2018 roku o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie dla dzieci (w wieku 6-10 lat), podczas którego będzie można obejrzeć film pod tytułem ,,Podróże małe i duże” wielu reżyserów. Po projekcji warsztat o tym czym jest podróż, dokąd i jakimi środkami możemy podróżować. Miejsce: sala Klubu Kultury przy ul. Uroczej 14 w Józefosławiu. Wstęp wolny. Zapisy na warsztaty dzieci (ilość miejsc ograniczona) jozefoslaw@kulturalni.pl; tel. 22 750-42-03.

Mój przyjaciel film - spotkanie dla dzieci

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Mój przyjaciel film, czyli Rodzinny Klub Filmowy, to otwarte spotkania filmowe oraz warsztaty artystyczno-psychoedukacyjne dla dzieci, młodzieży i ich rodziców. Celem projektu jest włączenie filmu w wychowanie młodych ludzi, w tym w kształtowanie kompetencji wychowawczych u osób za nich odpowiedzialnych , rodziców i opiekunów. By realizować ten cel stworzyliśmy cykliczne wydarzenie dla dzieci, młodzieży i rodziców, które włączają film w proces kształtowania się, rozumienia emocji i relacji międzyludzkich u młodych ludzi, oraz w ich dialog z opiekunami: comiesięczne spotkania w warszawskich kinach i domach kultury pod hasłem „Rodzinny klub filmowy”. Organizatorzy: Fundacja „Generator”, Centrum Kultury w Piasecznie. Projekt dofinansowywany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie