Informacje16 grudnia 2017, 14:00,

Warsztaty świąteczne na Koziej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


16 grudnia 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. Szkolnej 7 odbędą się rodzinne warsztaty świąteczne dla mieszkańców os. Kozia oraz okolicznych domów. Wstęp jest jednak wolny dla wszystkich zainteresowanych, ponieważ liczy się integracja, spędzenie czasu we wspólnym gronie oraz przygotowanie się do Świąt Bożego Narodzenia.

WARSZTATY ŚWIĄTECZNE NA KOZIEJ

Dla najmłodszych oraz młodzieży organizatorzy gwarantują niezbędne materiały do wykonania własnych kartek świątecznych w stylu EKO, aniołków i ozdób na osiedlową choinkę. Dołączyć mogą również dorośli, ale dla nich, podobnie jak rok temu, zorganizowana będzie kawiarenka z kawą i herbatą do wspólnych rozmów w świątecznym klimacie. Warsztaty świąteczne mają na celu integrację lokalnej społeczności, a to wydarzenie jest jednym z kolejnych, które cyklicznie zagościły w rejonie os. Kozia.

W następną niedzielę, w Wigilię Bożego Narodzenia, 24 grudnia na osiedlowym placu zabaw wszyscy razem będą ubierać choinkę przygotowanymi ozdobami, w obecności ks. Proboszcza, podzielą się opłatkiem oraz zaśpiewają wspólnie najpopularniejsze polskie kolędy. Dla dzieci przygotowane będą paczki świąteczne, które już drugi raz ufundowały Delikatesy Centrum zlokalizowane przy ul. Bielawskiej (dawne Bomi).

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje27 grudnia 2017, 07:00,

Oddaj przetrzymane książki bez konsekwencji - biblioteka Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W dniach 27-29 grudnia 2017 roku odbędą się Dni Bez Kar w Bibliotece w Piasecznie oraz we wszystkich jej filiach na terenie gminy Piaseczno. Oddaj przetrzymane książki bez konsekwencji.

ODDAJ PRZETRZYMANE KSIĄŻKI BEZ KONSEKWENCJI - BIBLIOTEKA PIASECZNO

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie