Informacje6 lutego 2015, 17:00,

Warsztaty filmowe w Górze Kalwarii - wykłady teoretyczne filmowanie montaż

Pierwsze warsztaty filmowe w Kinie Uciecha odbyły się wiosną 2014 roku. Przez miesiąc dziesięcioosobowa grupa nabywała wiedzę teoretyczną na temat tworzenia filmu począwszy od pracy nad scenariuszem a kończąc na montażu. W kolejnym etapie zajęć młodzież zapoznawała się ze sprzętem fotograficznym i audio nagrywając plenerowe ujęcia Góry Kalwarii. Był to czas poznawania się, rozdzielania obowiązków, nauki pracy w zespole. W maju grupa przeprowadzała wywiady na terenie miasteczka. W czerwcu montowała film pod okiem instruktora. Powstał dokumentalny film krótkometrażowy pt. Pociąg do kina, jego premiera odbyła się podczas KINA NOCNEGO organizowanego przez ostatni tydzień sierpnia w ogródku Ośrodka Kultury.

Warsztaty filmowe w Górze Kalwarii - wykłady teoretyczne filmowanie montaż

Początek kolejnej edycji 6 lutego 2015 roku (piątek) w Kinie Uciecha o 17:00 Do grupy przyjmujemy osoby w wieku od 14 - 30 lat. Można zapisywać się mailowo n.lozowska@kulturagk.pl lub telefonicznie (22) 7273104 albo przyjść bez wcześniejszego zapisywania 6 lutego 2015 do Kina Uciecha o godz. 17:00. Zajęcia prowadzi: Natalia Łozowska-Kowalska. Miejsce: Kino Uciecha, Pracownia Komputerowa w Modelarni. ZAPRASZAMY!

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=9&t=10885
Informacje8 lutego 2015, 16:00,

Wystawa malarstwa Marcina Kozłowskiego w Zalesiu Dolnym

8 lutego 2015 roku o godz. 16.00 rozpocznie się wernisaż wystawy malarstwa Marcina Kozłowskiego w Kolonii Artystycznej. Wystawa potrwa do 15 marca 2015 r. w Kolonii Artystycznej, Zalesie Dolne ul. Dębowa 3, tel. +48 602 20 20 20, e-mail: kolonia.art@gmail.com, www.facebook.com/KoloniaArtystyczna

Wystawa malarstwa Marcina Kozłowskiego w Zalesiu Dolnym

Marcin Kozłowski - rocznik 1984. W latach 2008-13 studiował na Wydziale Malarstwa ASP w Warszawie. Studiował w pracowniach prof. Andrzeja Rysińskiego, Jarosława Modzelewskiego i Wojciecha Cieśniewskiego. Dyplom z wyróżnieniem rektorskim zrealizował pod kierunkiem prof. Wojciecha Cieśniewskiego. Aneks do dyplomu przygotował w pracowni Technologii i Technik Malarstwa Ściennego pod kierunkiem prof. Edwarda Tarkowskiego. Brał udział w kilkunastu wystawach indywidualnych i zbiorowych. Oryginalny i indywidualny styl Kozłowskiego został zauważony już w trakcie studiów. Jego obrazy charakteryzuje abstrakcyjna forma i wysmakowane zestawienia kolorystyczne.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=7653&start=30