Informacje29 czerwca 2007, 00:00,

Wakacje w gminie Góra Kalwaria - miesiąc lipiec

W okresie wakacyjnym basen w Górze Kalwarii zaprasza dzieci na zajęcia w dni powszednie między 10:00 a 13:00. Zajęcia prowadzą instruktorzy pływania i ratownicy. UWAGA! Bilet ulgowy na czas wakacji kosztuje 3,5 zł za godzinę. 3, 16 i 26 lipca 2007 roku, w godzinach od 10:00 do 14:00, przy basenie odbędą się imprezy sportowo - rekreacyjne dla dzieci i młodzieży.

Kino Uciecha w Górze Kalwarii zaprasza na seanse weekendowe o 15:00 dla dzieci, o 18:00 dla dorosłych.

7 lipca na zamku w Czersku rozbiją obóz rycerze. Przez tydzień będzie można uczestniczyć w pokazach, turniejach i zabawach.

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza młodzież na zajęcia plastyczne Olgi £askiej: Szmateks Land.
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Informacje30 czerwca 2007, 00:00,

Lato w Mieście - wakacje w gminie Konstancin Jeziorna

Konstanciński Dom Kultury, GOSiR Konstancin Jeziorna oraz Urząd Miasta i Gminy Konstancin Jeziorna zaprasza na spędzenie wakacji w mieści. Konstanciński Dom Kultury przygotował program Lato w Gminie: Odkrywamy Talenty. Od 2 lipca do 31 sierpnia 2007 roku w Zespole Szkół Nr 2 (ul. żeromskiego) i Zespole Szkół Nr 3 (ul. Bielawska) będą się odbywały zajęcia dla dzieci i młodzieży.

W każdej ze szkół jednocześnie będą się odbywać zajęcia sportowe oraz świetlicowe. W programie akcji Lato w Mieście, znalazły się także rajdy rowerowe, wyjazdy na basen oraz wycieczki autokarowe, które będą odbywały się w każdy piątek. Ponadto w wakacje, od 16 lipca do 10 sierpnia (godz.: 10:00 - 15:00) działa Świetlica Środowiskowa na ulicy Kopernika 3. Z rozkładem zajęć możecie zapoznać się pod adresem: zajecia.pdf
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin Jeziorna

Polecane dla Ciebie