Informacje30 czerwca 2007, 00:00,

Lato w Mieście - wakacje w gminie Konstancin Jeziorna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Konstanciński Dom Kultury, GOSiR Konstancin Jeziorna oraz Urząd Miasta i Gminy Konstancin Jeziorna zaprasza na spędzenie wakacji w mieści. Konstanciński Dom Kultury przygotował program Lato w Gminie: Odkrywamy Talenty. Od 2 lipca do 31 sierpnia 2007 roku w Zespole Szkół Nr 2 (ul. żeromskiego) i Zespole Szkół Nr 3 (ul. Bielawska) będą się odbywały zajęcia dla dzieci i młodzieży.

W każdej ze szkół jednocześnie będą się odbywać zajęcia sportowe oraz świetlicowe. W programie akcji Lato w Mieście, znalazły się także rajdy rowerowe, wyjazdy na basen oraz wycieczki autokarowe, które będą odbywały się w każdy piątek. Ponadto w wakacje, od 16 lipca do 10 sierpnia (godz.: 10:00 - 15:00) działa Świetlica Środowiskowa na ulicy Kopernika 3. Z rozkładem zajęć możecie zapoznać się pod adresem: zajecia.pdf
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin Jeziorna

Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie

Informacje29 czerwca 2007, 00:00,

Komisja Zagospodarowania Parku Miejskiego w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Po kilku miesiącach ciszy i dochodzących jedynie informacjach w gazetach podwarszawskich o sporach między starostwem powiatu piaseczyńskiego a gminą Piaseczno dowiadujemy się dziś ze strony www.piaseczno.pl, że starosta piaseczyński Jan Dąbek i burmistrz miasta i gminy Piaseczno Józef Zalewski powołali Społeczną Komisję ds. Zagospodarowania Parku Miejskiego przy ulicy Chyliczkowskiej w Piasecznie.

Celem prac komisji jest przygotowanie koncepcji zagospodarowania parku, która stanowić będzie wytyczne projektowe dla wyłonionego przez Powiat Piaseczyński uprawnionego zespołu projektantów. Pracom komisji przewodniczyć będzie Barbara Rudzińska Męka, a cały skład komisji możecie przeczytać na oficjalnej stronie powiatu piaseczyńskiego: www.piaseczno.pl

Park Miejski w Piasecznie przy Chyliczkowskiej
kliknij aby powiększyć

Miejmy nadzieję, że prace komisji zakończą się sukcesem i już wkrótce poznamy wytyczne projektowe Parku Miejskiego w Piasecznie. Osoby, które są zainteresowane poprzednimi informacjami w naszym serwisie, które poruszały temat odremontowania Parku Miejskiego zapraszamy do informacji: planują odnowić park przy Chyliczkowskiej w Piasecznie (2007-04-12), oraz spierają się zamiast odnowić Park Miejski w Piasecznie (2007-06-17). Jeżeli macie jakieś uwagi na ten temat, to zapraszam do skomentowania informacji lub do rozmowy na naszym forum dyskusyjnym: Park Miejski w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie