Informacje5 maja 2010, 00:00,

USG prenatalne w I-szym trymestrze ciąży w CMP Piaseczno

Z radością informujemy o możliwości wykonania w Centrum Medycznym Puławska w Piasecznie usg ciąży z oceną ryzyka wad chromosomowych, które można wykonać po 11 tygodniu ciąży. Serdecznie zapraszamy do Centrum Medycznego CMP przy ul. Puławskiej 33 w Piasecznie. Nie czekaj zapisz się już dziś: tel. 22 737 50 50 lub pod numerem infolinii: 0 801 412 414 (koszt jak za połączenie lokalne).
autor/źródło: Centrum Medyczne CMP
Tematy:

Informacje6 maja 2010, 00:00,

Spektakl Królewna Śnieżka - Bajkowa Niedziela Konstancin

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza mieszkańców, na przedstawienie dla dzieci - KRÓLEWNA ŚNIEżKA I SIEDMIU KRASNOLUDKÓW, które odbędzie się w najbliższą niedzielę 9 maja 2010 roku o godz. 16.00. Miejsce: KDK, ul. Jaworskiego 18. Bilety w cenie 5 zł do nabycia w Konstancińskim Domu Kultury. Zapraszamy na Bajkową Niedzielę do Konstancina.

Królewna śnieżka i siedmiu krasnoludków
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna