Informacje27 kwietnia 2008, 00:00,

Urzędy Miasta i Gmin przyjmują Roczne Rozliczenia PIT

Uwaga mieszkańcy - 30 kwietnia upływa termin rozliczenia się za 2007 rok. Rozliczenia z fiskusem najlepiej nie odkładać na ostatnią chwilę. Pod koniec kwietnia rozpoczynają się długie kolejki w Urzędach Skarbowych, w związku z tym Urzędy Miast i Gmin: Piaseczna, Lesznowoli oraz Góry Kalwarii, aby ułatwić życie mieszkańcom, przyjmują również u siebie rozliczenia roczne PIT za 2007 rok.

Rozliczenia Roczne PIT

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno: (ul. Kościuszki 5) Rozliczenia Roczne PIT za 2007 rok, można składać w Kancelarii do 30 kwietnia 2008 roku. Kancelaria czynna jest w godzinach: 8:00-18:00 (poniedziałek), 8:00-16:00 (wtorek-piątek).

Urząd Gminy Lesznowola: (Gminnej Rady Narodowej 60) Istnieje możliwość złożenia zeznań podatkowych w godzinach pracy Urzędu, tj.: 9:30-17:30 (poniedziałek), 8:00-16:00 (wtorek-piątek). Dodatkowe informacje w Kancelarii Urzędu Gminy Lesznowola w pokoju nr 7. Telefon: (022) 757-93-40 (do 42) wew. 138, 210.

Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria: (Ratusz, wejście od ul.3-go Maja) w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Miasta i Gminy w Górze Kalwarii, został utworzony okresowy punkt obsługi podatnika do realizacji zadań w zakresie wydawania druków i formularzy podatkowych oraz przyjmowania formularzy deklaracji i zeznań podatkowych. Biuro Obsługi Mieszkańca czynne jest w godzinach 8:00-18:00. Osoba chcąca złożyć zeznanie podatkowe za 2007 r., w Górze Kalwarii otrzyma kopertę (na której zamieszcza informację o rodzaju składanego formularza oraz swój NIP) oraz potwierdzenie wydane przez pracownika Urzędu Miasta i Gminy o przyjęciu danego rodzaju zeznania. Szczegółowe informacje: Biuro Obsługi Mieszkańca, telefon: (022) 727-35-82.
autor/źródło: Prywatny Serwis E-Mieszkańców Piaseczno Góra Kalwaria Lesznowola

Informacje28 kwietnia 2008, 00:00,

Pomoc dla pogorzelców pożar przy Nadarzyńskiej Piaseczno

W związku z zeszłotygodniowym pożarem przy ulicy Nadarzyńskiej w Piasecznie, zwracamy się do mieszkańców z prośbą o pomoc pogorzelcom. Ośrodek Pomocy Społecznej Piaseczno, prowadzi zbiórkę darów żywnościowych i odzieżowych przy ul. Wojska Polskiego 54 (dawna siedziba prokuratury w Piasecznie).

Dodatkowe informacje o pomocy dla ofiar pożaru można uzyskać pod numerem telefonu (022) 756-72-63 u pani Małgorzaty Sygowskiej. Dary wielkogabarytowe zbiera Fundacja Domus Et Labor, przy ul. E. Orzeszkowej 39 w Piasecznie. Można również pomóc finansowo poszkodowanym, dokonując wpłaty na numer konta: 31 1240 6003 1111 0000 4940 0562 z dopiskiem "DLA POGORZELCÓW - NADARZYńSKA".

Informacja powiązana tematycznie: pożar kamienicy przy Nadarzyńskiej w centrum Piaseczna, oraz rozmowa na forum e-mieszkańców: pożar na Nadarzyńskiej w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Piaseczno