Informacje29 lipca 2009, 00:00,

UMiG Piaseczno zaprasza na badania mammograficzne


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Urząd Miasta i Gminy Piaseczno serdecznie zapraszamy Panie w wieku od 50 do 69 lat na bezpłatne badania mammograficzne, które przeprowadzane będą między 10 a 17 sierpnia 2009 roku w mammobusie, postawionym na terenie parkingu przy Urzędzie Miasta i Gminy ul. Kościuszki 5 w Piasecznie. Rejestracja telefoniczna zainteresowanych, prowadzona jest pod numerami telefonicznymi 0801-080-007 oraz 058 666-24-44.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje30 lipca 2009, 00:00,

Wycieczka z Pędziwiatrem Piaseczno do Otwocka Wielkiego


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno zaprasza wszystkich wielbicieli dwóch kółek, na niedzielną wycieczkę pociągowo-rowerową do OTWOCKA WIELKIEGO. W planie najbliższej wycieczki, będzie zwiedzanie Muzeum Wnętrz w Otwocku Wielkim, z związku z czym należy zabrać ze sobą pieniądze na bilet wstępu (bilety: 5zł ulgowy, 10zł normalny). Więcej informacji na temat Muzeum na stronie: otwock.mnw.art.pl

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr

Osoby zainteresowane niedzielną wycieczką pociągowo-rowerową, spotykają się 2 sierpnia 2009 roku, o godzinie 9:15. Miejsce spotkania: na peronie stacji PKP Piaseczno, z biletami na pociąg do Góry Kalwarii. Odjazd pociągiem KM 123 do Góry Kalwarii o godzinie 9:22. Przyjazd do Góry Kalwarii o godzinie 9:48, a następnie przejazd do Otwocka Wielkiego. Zwiedzanie Muzeum Wnętrz, po czym powrót do Góry Kalwarii. Opcjonalnie: przejazd na zamek w Czersku, a następnie powrót pociągiem KM do Piaseczna lub powrót rowerami do Piaseczna (uzależnione od możliwości grupy).

Informację o niedzielnej wycieczce, można znaleźć również na stronie Klubu Pędziwiatr: piaseczno.masa.waw.pl (współpracują z nami). Zapraszamy mieszkańców na wycieczkę pociągowo - rowerową z członkami Klubu Rowerowego Pędziwiatr.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie