Informacje30 lipca 2009, 00:00,

Wycieczka z Pędziwiatrem Piaseczno do Otwocka Wielkiego

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno zaprasza wszystkich wielbicieli dwóch kółek, na niedzielną wycieczkę pociągowo-rowerową do OTWOCKA WIELKIEGO. W planie najbliższej wycieczki, będzie zwiedzanie Muzeum Wnętrz w Otwocku Wielkim, z związku z czym należy zabrać ze sobą pieniądze na bilet wstępu (bilety: 5zł ulgowy, 10zł normalny). Więcej informacji na temat Muzeum na stronie: otwock.mnw.art.pl

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr

Osoby zainteresowane niedzielną wycieczką pociągowo-rowerową, spotykają się 2 sierpnia 2009 roku, o godzinie 9:15. Miejsce spotkania: na peronie stacji PKP Piaseczno, z biletami na pociąg do Góry Kalwarii. Odjazd pociągiem KM 123 do Góry Kalwarii o godzinie 9:22. Przyjazd do Góry Kalwarii o godzinie 9:48, a następnie przejazd do Otwocka Wielkiego. Zwiedzanie Muzeum Wnętrz, po czym powrót do Góry Kalwarii. Opcjonalnie: przejazd na zamek w Czersku, a następnie powrót pociągiem KM do Piaseczna lub powrót rowerami do Piaseczna (uzależnione od możliwości grupy).

Informację o niedzielnej wycieczce, można znaleźć również na stronie Klubu Pędziwiatr: piaseczno.masa.waw.pl (współpracują z nami). Zapraszamy mieszkańców na wycieczkę pociągowo - rowerową z członkami Klubu Rowerowego Pędziwiatr.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje30 lipca 2009, 00:00,

Konkurs fotograficzny Zdjęcie Miesiąca Wakacyjne - LIPIEC

Wielkimi krokami zbliża się SIERPIEń 2009 roku i w związku z tym zaczynamy IV edycję konkursu fotograficznego Zdjęcie Miesiąca, jednak tym razem edycja ZDJęCIE WAKACYJNE. Do wakacyjnej edycji, są przyjmowane zdjęcia wykonane podczas naszych wakacji i nie ma ograniczeń tematycznych i terytorialnych. Informuję, że osoby zainteresowane konkursem, powinny od 1 do 10 sierpnia 2009 roku, przesłać swoje zdjęcie na adres mailowy: konkurs@powiat-piaseczynski.info Zgłaszane przez Was zdjęcia, powinny być wykonane w miesiącu – lipiec 2009. Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym! Wszystkich, zainteresowanych konkursem, odsyłam do zapoznania się z: regulamin i nagrody w konkursie na forum ZDJęCIE MIESI¡CA.

Konkurs fotograficzny ZDJęCIE MIESI¡CA
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno