Informacje28 czerwca 2011, 00:00,

TVN Warszawa: odcięli dojazd do dworca PKP Piaseczno

Do czwartku zamknięta jest ulica Dworcowa w Piasecznie. W związku z remontem ZTM skrócił trasę najwygodniejszej linii łączącaj PKP Piaseczno z metrem Wilanowska. - Teraz ostatni przystanek jest 4 km od stacji - napisał na Kontakt24 internauta Dariusz. Drogowcy do czwartku wymieniają nawierzchnię ul. Dworcowej na odcinku od ul. Nadarzyńskiej do ul. Lotników. W związku z tym linia 709, która zatrzymywała się tuż przed stacją, ma teraz przystanek 4 km wcześniej - przy ul. Szkolnej. Nie było innej możliwości? - Jest to jedyna ulica dojazdowa do stacji. Nie było innej możliwości, jak tylko skrócić trasę linii 709 - przekonuje Igor Krajnow, rzecznik ZTM. - Utrudnienia potrwają tylko do czwartku. Pasażerowie muszą zacisnąć zęby - dodaje. (...)
Dalsza część informacji: www.tvnwarszawa.pl

Autobus 709. ¬ródło zdjęcia: warszawa.wikia.com

Powiązane tematycznie: zmiany zwązane z remontem ul. Dworcowej w Piasecznie.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje28 czerwca 2011, 00:00,

Objazdy w Konstancinie - przebudowa ul. Warszawskiej

W związku z przebudową ul. Warszawskiej w Konstancinie na odcinku od ul. Mirkowskiej do ul. Bielawskiej, od dnia 29 czerwca 2011 roku od początku kursowania linii dziennych do nocy z 02/03 lipca 2011 roku do końca kursowania linii nocnej autobusy 710, 724 i N50 zostaną skierowane na trasy objazdowe:

Linia 710 od skrzyżowania ulic Warszawska / Mirkowska w obu kierunkach ulicami: Mirkowska - Wojska Polskiego - Piłsudskiego i dalej bez zmian
Linia 724 od skrzyżowania ulic Warszawska / Mirkowska w obu kierunkach ulicami: Mirkowska - Bielawska - Nowopiaseczyńska i dalej bez zmian. Na trasie objazdowej dla linii 724 obowiązują wszystkie napotkane przystanki.
Linia N50 Kierunek SKOLIMÓW – od skrzyżowania ulic Warszawska / Mirkowska ulicami: Mirkowska – Wojska Polskiego – Piłsudskiego i dalej bez zmian. Kierunek METRO WILANOWSKA - od skrzyżowania ulic Nowopiaseczyńska / Warszawska / Bielawska ulicami: Bielawska – Mirkowska – Warszawska i dalej bez zmian.
Zamiast przystanku KLARYSEW 01 dla linii 710, 724 i N50 obowiązuje przystanek KLARYSEW 51 - zlokalizowany na ul. Mirkowskiej po skręcie z ul. Warszawskiej, obowiązujący dla tych linii jako graniczny.
Zawiesza się funkcjonowanie przystanków: KLARYSEW 01, POLNA 01 i 02.
autor/źródło: Andrzej Skwarek - rzecznik prasowy Zarządu Transportu Miejskiego