Informacje22 czerwca 2011, 00:00,

Zmiany zwązane z remontem ul. Dworcowej w Piasecznie

W związku z remontem ul. Dworcowej na odcinku od ul. Nadarzyńskiej do ul. Lotników od dnia 27 czerwca 2011 r. od początku kursowania linii dziennych do 30 czerwca 2011 r. do końca kursowania linii dziennych wprowadza się następujące zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej. Trasa autobusów linii 709 i N83 zostaje skrócona do przystanku SZKOLNA 01, który dla tych linii będzie obowiązywał jako przystanek krańcowy.

Autobus 709. ¬ródło zdjęcia: warszawa.wikia.com

Na czas w/w prac drogowych zawiesza się kursy wariantowe linii 739 na trasie MYSIAD£O - PKP PIASECZNO. Autobusy linii L-1 od skrzyżowania Jana Pawła II / Dworcowa pojadą w obu kierunkach ulicami: Jana Pawła II - Orężna bez podjazdów pod PKP PIASECZNO.
autor/źródło: Andrzej Skwarek - rzecznik prasowy Zarządu Transportu Miejskiego
Tematy:Piaseczno

Informacje22 czerwca 2011, 00:00,

Otwarte Mistrzostwa Polski Psów Obronnych w Złotokłosie

25-26 czerwca 2011 roku zapraszamy mieszkańców na Otwarte Mistrzostwa Polski Psów Obronnych, które odbędą się na stadionie w Złotokłosie. Patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno. Podczas Mistrzostw można będzie zobaczyć, jakie wspaniałe efekty przynosi praca z psem. Można też będzie uzyskać fachową poradę na temat żywienia i wychowania psów.

Otwarte Mistrzostwa Polski Psów Obronnych w Złotokłosie

Organizatorem Mistrzostw jest Związek Kynologiczny w Polsce Oddział Warszawa. W piątek 24 czerwca na stadionie od godz. 14.00 będą miały miejsce treningi. Więcej informacji, można przeczytać na stronie internetowej: www.mpipo2011.pl

Otwarte Mistrzostwa Polski Psów Obronnych program:

25 czerwca 2011 SOBOTA
8:00 Ślady IPO1 i IPO2