Informacje26 września 2014, 19:00,

Tupilak zagra koncert w Piasecznie

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza mieszkańców na koncert KONTAKT, podczas którego wystąpi zespół: TUPILAK. Koncert odbędzie się 26 czerwca 2014 roku o godz. 19.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny! KONTAKT to inicjatywa Centrum Kultury w Piasecznie. Celem projektu jest promowanie lokalnej twórczości ? na terenie powiatu jest wielu grających amatorów, którzy nie mają okazji na zaprezentowanie się szerszej publiczności. Zapraszam na koncert Kontakt!

Tupilak zagra koncert w Piasecznie

Anonimowy, 16 lipca 2019
Niestety Tupilak nie zagra a cała impreza z cyklu KONTAKT jest w piątek odwołana.
Informacje23 września 2014, 18:38,

Chrońmy naszą ziemię i przyrodę wokół nas

Rozpoczęła się realizacja ekologicznego programu edukacyjnego skierowanego do dzieci w wieku przedszkolnym. Projekt ten przygotowany został przez Wydział Gospodarki Odpadami Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno z inicjatywy z Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych SITA Piaseczno Sp. z o.o. i przy ścisłej z nim współpracy. Patronat honorowy nad całym cyklem spotkań objął Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis.

Chrońmy naszą ziemię i przyrodę wokół nas

W ramach programu odbywającego się pod hasłem „Chrońmy naszą ziemię i przyrodę wokół nas” we wszystkich przedszkolach z terenu gminy Piaseczno wystawione zostaną spektakle teatralne zatytułowane „Magiczny Miód”. - Aktorzy Teatru Lalek „Igraszka” w przystępny sposób przekazują dzieciom wiedzę jak zgubne mogą być skutki zanieczyszczania lasu – informuje Barbara Wysocka, naczelniczka Wydziału Gospodarki Odpadami. Koordynatorką całego przedsięwzięcia jest wiceprezes zarządu Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych SITA Piaseczno Renata Skalska, której sprawa ekologii leży głęboko na sercu. Podobnego typu imprezy organizowane były w latach poprzednich.