Informacje30 listopada 2015, 08:00,

Trwa przyjmowanie zgłoszeń na VI warsztaty Calvary Gospel

Fundacja Promotus rozpoczęła przyjmowanie zgłoszeń na tegoroczną VI edycję Warsztatów Gospel CALVARY GOSPEL, które odbędą się w Górze Kalwarii w dniach 12-13 grudnia 2015 roku. Tegoroczne warsztaty poprowadzą dawno niewidziana u nas charyzmatyczna instruktorka gospel z Kenii, MARSHA OTONDI oraz LEYLE ODIOKO - czarnoskóry pianista, wokalista i dyrygent z Nigerii. Niezwykle bogaty i oryginalny program będzie realizowany we współpracy z grupą znakomitych muzyków sesyjnych.

VI warsztaty Calvary Gospel

Koncert finałowy odbędzie się 13 grudnia br. o godz. 19.00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Górze Kalwarii przy ul. Białka 9.

Zapraszamy do przesłania zgłoszeń. Do do 30 października obowiązuje 10% zniżka promocyjna w opłacie wpisowego. Szczegóły w regulaminie i na stronie www.promotus.pl/Aktualności/Festiwale

Karta zgłoszeniowa - Karta_zglosz_CG2015.doc
Regulamin - Regulamin_CG2015.doc

Przeczytaj też: Czujniki smogu zawisły w gminie Góra Kalwaria. Będą 'wąchać' powietrze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=9&t=4512
Informacje27 listopada 2015, 16:00,

Wystawa Pokolenia w Galerii Pi w Zalesiu Górnym

Od kilku lat organizujemy w Zalesiu Górnym projekty plastyczne. Miejscowi artyści podejmują swoiste wyzwanie pokazania niuansów warsztatu i artystycznej wrażliwwości. Dotychczasowe doświadczenia są niezwykle ciekawe i kolejna wystawa "POKOLENIA" jest tego najlepszym dowodem. Oto kolejna okazja do obcowania ze sztuką niezwykłą, ktora wyrasta z zalesiańskich tęsknot, ciągot i naszego widzenia świata.

WYSTAWA POKOLENIA W GALERII PI W ZALESIU GÓRNYM

Autorzy prac: Monika Czuba - Dobień, Grażyna Doba - Wolska,Jacek Ebert, Tomasz Kucharski, Anna Marczewska, Sergiusz Pilipionok, Anna Neubart, Jacek Skrzynecki, Danuta Szymczak, Julia Tabor, Krystyna Zabuska - Łopatek, Leszek Zadrągi i Maciej Zadrąg oraz zales(iań)ski Klub Kultury, Galeria "Pi" , Rada Sołecka Zalesia Górnego, Centrum Kultury w Piasecznie zapraszają mieszkańców i Gości Zalesia Górnego do zwiedzania wystawy malarstwa "POKOLENIA", która jest prezentowana w Galerii "Pi" w Zalesiu Górnym przy ul. Pionierów 11/13 Dom Fundacji "Odrodzenie", 27-28 listopada 2015 roku w godz. 16:00-20:00 oraz na finisaż, który odbędzie się w sobotę dnia: 12 grudnia 2015 r. w godz. 16:00-18:00. Bardzo sugestywny i charakterystyczny, choć formalnie oszczędny katalog wystawy "POKOLENIA" przygotowała Magda Zdrojewska ze Studia FURIA. Mamy nadzieję, że ta wystawa dostarczy Państwu wielu artystycznych doznań. Serdecznie zapraszamy. Organizatorzy.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

WYSTAWA POKOLENIA W GALERII PI W ZALESIU GÓRNYM