Informacje27 listopada 2015, 16:00,

Wystawa Pokolenia w Galerii Pi w Zalesiu Górnym

Od kilku lat organizujemy w Zalesiu Górnym projekty plastyczne. Miejscowi artyści podejmują swoiste wyzwanie pokazania niuansów warsztatu i artystycznej wrażliwwości. Dotychczasowe doświadczenia są niezwykle ciekawe i kolejna wystawa "POKOLENIA" jest tego najlepszym dowodem. Oto kolejna okazja do obcowania ze sztuką niezwykłą, ktora wyrasta z zalesiańskich tęsknot, ciągot i naszego widzenia świata.

WYSTAWA POKOLENIA W GALERII PI W ZALESIU GÓRNYM

Autorzy prac: Monika Czuba - Dobień, Grażyna Doba - Wolska,Jacek Ebert, Tomasz Kucharski, Anna Marczewska, Sergiusz Pilipionok, Anna Neubart, Jacek Skrzynecki, Danuta Szymczak, Julia Tabor, Krystyna Zabuska - Łopatek, Leszek Zadrągi i Maciej Zadrąg oraz zales(iań)ski Klub Kultury, Galeria "Pi" , Rada Sołecka Zalesia Górnego, Centrum Kultury w Piasecznie zapraszają mieszkańców i Gości Zalesia Górnego do zwiedzania wystawy malarstwa "POKOLENIA", która jest prezentowana w Galerii "Pi" w Zalesiu Górnym przy ul. Pionierów 11/13 Dom Fundacji "Odrodzenie", 27-28 listopada 2015 roku w godz. 16:00-20:00 oraz na finisaż, który odbędzie się w sobotę dnia: 12 grudnia 2015 r. w godz. 16:00-18:00. Bardzo sugestywny i charakterystyczny, choć formalnie oszczędny katalog wystawy "POKOLENIA" przygotowała Magda Zdrojewska ze Studia FURIA. Mamy nadzieję, że ta wystawa dostarczy Państwu wielu artystycznych doznań. Serdecznie zapraszamy. Organizatorzy.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

WYSTAWA POKOLENIA W GALERII PI W ZALESIU GÓRNYM

Marcin Borkowski, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=9462
Informacje28 listopada 2015, 17:00,

Koncert finałowy 8 Festiwalu Poezji Śpiewanej Sztukatorzy

W najbliższą sobotę 28 listopada 2015 roku o godz. 17:00 zapraszamy do Sali Teatralnej w Zespole Szkół w Zalesiu Górnym, ul. Sarenki 20 (wejście od ul. Białej Brzozy), na koncert finałowy 8 Festiwalu Poezji Śpiewanej Sztukatorzy. Szczegóły na plakacie. Zapraszamy!

KONCERT FINAŁOWY 8 FESTIWALU POEZJI ŚPIEWANEJ SZTUKATORZY

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Celem Festiwalu Poezji Śpiewanej Sztukatorzy, organizowanego przez Klub Kultury w Zalesiu Górnym, jest upowszechnianie poezji śpiewanej oraz zachęcenie uczestników do tworzenia prezentacji własnych utworów, jak również twórczego interpretowania utworów innych autorów i wykonawców. Konkurs Poezji Śpiewanej został podzielony na trzy kategorie wiekowe: I dzieci – IV - VI klasy szkoły podstawowej, II młodzież – gimnazjum i szkoły średnie, III dorośli – osoby powyżej 18 lat.

Marcin Borkowski, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=6068