Informacje4 marca 2012, 00:00,

Trening obwodowy bez zakwasów

Zgodnie z zapowiedzią w dzisiejszej prezentacji chcielibyśmy przybliżyć Wam urządzenia, na których odbywają się zajęcia w Fitness Xpress.

Do naszego klubu zapraszamy na trening obwodowy,  na który składają się ćwiczenia na urządzeniach hydraulicznych i na tzw. stacjach przystankowych. Korzystamy ze sprzętu amerykańskiej firmy PACE.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Opór hydrauliczny i możliwość jego regulacji pozwala na dostosowanie ćwiczeń do każdego poziomu wytrenowania, dlatego nazywany jest oporem akomodacyjnym. Urządzenia są bezpieczne, ponieważ dopasowują obciążenie do Twojego wysiłku. Opór maleje automatycznie, kiedy tylko zaczynasz wkładać w ćwiczenia więcej siły.

Taka technologia urządzeń pozwala uniknąć bólów po treningu. Po ćwiczeniach będziesz czuła się  przyjemnie zmęczona, jednak bez zakwasów następnego dnia. Z tego samego powodu, czyli braku negatywnego lub ekscentrycznego oporu, nie ma obawy, że rozbudujesz zbyt bardzo swoje mięśnie. Zauważysz natomiast, że staną się  silniejsze i jędrniejsze oraz pozbawione tkanki tłuszczowej.

Każde z urządzeń wzmacnia dwie, antagonistyczne grupy mięśniowe(np. zewnętrzną i jednocześnie wewnętrzną stronę uda), co wpływa na szybkie efekty osiągane dzięki treningom.
O tym napiszemy w jutrzejszym odcinku.

Koncepcja klubu Fitness Xpress umożliwia rozpoczęcie treningu w dogodnej dla Ciebie porze, uwzględniając oczywiście godziny otwarcia klubu. Chcąc jednak przygotować nasze Klubowiczki do korzystania z urządzeń, przez pierwszy miesiąc zaplanowaliśmy zajęcia zorganizowane, które rozpoczynają się o każdej pełnej godzinie. Taka formuła pozwala na wyjaśnienie przed ćwiczeniami wszystkich wątpliwości i zapoznanie Pań ze specyfiką urządzeń.

Fitness Xpress
Klub dla każdej Pani!

Stara Iwiczna, ul. Nowa 6
Tel. (22) 101 33 71, 885 01 30 70

Klub jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00-20.00
 i w sobotę-niedzielę: 10.00-16.00.

www.fitnessxpress.pl
e-mail: fitnessxpress6@gmail.com

NASZA OFERTA NA DZIŚ: Pierwsze 5 osób, które zadzwoni do klubu pod numer 885 01 30 70, w godzinach 10.00-16.00, otrzyma po jednym bezpłatnym zaproszeniu na trening w Fitness Xpress.
Termin wykorzystania zaproszeń: 15.03.2012

Wypełnij ankietę, i weź udział w losowaniu jednorazowego bezpłatnego wejścia do Fitness Xpress.

autor/źródło: Joanna Protasiuk - serwis mieszkańców powiatu piaseczyńskiego.
Tematy:

Informacje4 marca 2012, 00:00,

7 marca Cyrk Kaskada odwiedzi Piaseczno

Informujemy, że 7 marca 2012 roku o godz. 17.00 odbędzie się występ cyrkowy w wykonaniu Cyrku Kaskada (Reprezentacyjny Cyrk Polski). Miejsce: Wojska Polskiego róg Okulickiego (namiot ogrzewany). Program 2012: w programie możemy podziwiać Natalię, która prezentuje hula hoop, pokaz gołębi, nie zabraknie tresury koni. Będzie można zobaczyć taniec z wężami.

Znany Duet Ando zaprezentuje Transformację oraz Iluzję z Lwem. Lew o imniu Lord, będzie główną atrakcją cyrku Kaskada. Podczas programu bawić będzie clown TUPTUŚ.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno