Informacje6 czerwca 2009, 00:00,

Torowe Mistrzostwa Polski w jeździe na wrotkach Słomczyn

Uczniowski Klub Sportowy Zryw ze Słomczyna oraz Polski Związek Sportów Wrotkarskich. Mistrzostwa współorganizują: Powiat Piaseczyński, Gmina Konstancin-Jeziorna oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie serdecznie zapraszają na TOROWE MISTRZOSTWA POLSKI W JE¬DZIE NA WROTKACH. Zawody odbędą się w dniach 6 i 7 czerwca 2009 roku na torze wrotkarskim w Słomczynie.

TOROWE MISTRZOSTWA POLSKI W JE¬DZIE NA WROTKACH - źródło zdjęcia: Kurier Południowy

Rozpoczęcie Mistrzostw nastąpi w sobotę 6 czerwca o godz. 10:00. Uroczyste otwarcie imprezy odbędzie się o godz. 15:00. Początek konkurencji w niedzielę 7 czerwca - godz. 10:00. Zawody odbywać się będą na torze zlokalizowanym przy Zespole Szkół Nr 4, ul. Wilanowska 218. Patronat nad zawodami objął Starosta Piaseczyński Jan Adam Dąbek.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje4 czerwca 2009, 00:00,

NOCNE MARKOBRANIE w Fashion House Outlet Piaseczno

Fashion House Outlet Centre w Piasecznie to największe w Polsce centrum typu outlet, gdzie najwyższej jakości produkty znanych marek sprzedawane są w cenach znacznie niższych niż w tradycyjnych centrach handlowych. Jednak już w najbliższy piątek 5 czerwca 2009 roku, w godzinach od 19:00 do 24:00 odbędzie się NOCNE MARKOBRANIE i obniżki cen sięgną nawet do 90%. Takich obniżek cenowych nie możesz przegapić!

NOCNE MARKOBRANIE w Fashion House Outlet Piaseczno

Specjalnie na tę noc, zostały przygotowana niepowtarzalne promocje. Oprócz tego, zaplanowany jest konkurs, gdzie do wygrania będzie 5 bonów o wartości 500 zł. Czas zacząć cenomanię! Zapraszamy mieszkańców do Fashion House Outlet Centre przy ulicy Puławskiej 42 e w Piasecznie (www.fashionhouse.pl). życzymy udanych zakupów!
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno