Informacje26 marca 2017, 11:00,

Topienie Marzanny z Ciuchcią 2017

Piaseczyńsko-Grójecka Kolej Wąskotorowa zaczyna sezon! 26 marca 2017 roku o godz. 11.00 odbędzie się Topienie Marzanny z Ciuchcią. Wycieczka startuje ze stacji Piaseczno Miasto przy ul. Sienkiewicza 14. Następnie odbędzie się topienie marzanny na rzece w Głoskowie, natomiast później czeka na wszystkich mnóstwo atrakcji w Miasteczku Westernowym w Runowie. Trwa rezerwacja miejsc na stronie Kolei: www.kolejka-piaseczno.pl

TOPIENIE MARZANNY Z CIUCHCIĄ 2017

Zapoznajcie się z programem wycieczki:
11:00 - KOLEJKA WYRUSZA Z SIENKIEWICZA 14
11:30 - TOPIENIE MARZANNY W GŁOSKOWIE
12:30- PRZYJAZD KOLEJKI DO MIASTECZKA WESTERNOWEGO W RUNOWIE
12:40 - POKAZ TAŃCA KOWBOJSKIEGO
13:00 - POKAZ PSICH ZAPRZĘGÓW
13:45 - WARSZTATY KUKIEŁKOWE
14:00 - OGNISKO
14:30 - ODJAZD KOLEJKI DO PIASECZNA

TOPIENIE MARZANNY Z CIUCHCIĄ 2017

Informacje14 marca 2017, 20:00,

Młody Sherlock Holmes - niemy film z muzyką na żywo w Piasecznie

14 marca 2017 roku o godz. 20:00 w ramach OFF-spring INTRO zapraszamy na Niemy Movie z muzyką na żywo pn.: Młody Sherlock Holmes. Miejsce: sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Wstęp wolny. Zapraszamy na Niemy Movie do Piaseczna!

MŁODY SHERLOCK HOLMES - NIEMY FILM Z MUZYKĄ NA ŻYWO W PIASECZNIE

Niemy Movie to muzyka i dubbing na żywo do klasyki niemego kina. Dba o to zespół czterech muzyków i aktora, wykonujących na żywo muzykę i dubbing. – Filmy w naszej interpretacji nabierają kolorów i humoru: ilustrujemy je muzyką w wielu stylach, a postacie obdarzamy indywidualnymi głosami. Każdy z muzyków jest multiinstrumentalistą. Poruszamy się swobodnie w różnych konwencjach, od klasyki po rozrywkę, od teatralnego patosu po kreskówkowy slapstick. Zmieniamy instrumenty w trakcie filmu, a lektor na jednym oddechu naśladuje Króla Kier i Alicję. Efektem jest mozaika barw i emocji, kolory, które wykraczają poza odcienie szarości na ekranie – tak opowiadają o sobie artyści.