Informacje5 czerwca 2018, 17:30,

Teatr Po 20tej premiera komedii Nagi Król - Wtorek Teatralny Piaseczno

5 czerwca 2018 roku o godz. 19:30 w ramach teatralnego wtorku w Piasecznie, odbędzie się premiera komedii Nagi Król, w wykonaniu Teatru Po 20tej. Miejsce: Dom Kultury ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Wstęp wolny. Eugeniusz Szwarc „Baśń dla dorosłych”. Adaptacja, scenariusz, reżyseria – Ewa Kłujszo. Muzyka – Tomasz Kłujszo.

TEATR PO 20TEJ PREMIERA KOMEDII NAGI KRÓL - WTOREK TEATRALNY PIASECZNO

Nagi Król - baśń dla dorosłych. Królewna Henrietta zakochuje się w świniopasie. Król-Ojciec na tę wieść rozkazuje by córka poślubiła sąsiedniego Króla i wyprawia ją do niego pod kuratelą groźnej Guwernantki i wściekłej Ochmistrzyni. W ślad za królewną wyrusza jej ukochany wraz z przyjacielem. Czy uda się im "odbić" królewnę?

TEATR PO 20TEJ PREMIERA KOMEDII NAGI KRÓL - WTOREK TEATRALNY PIASECZNO

Informacje4 czerwca 2018, 15:30,

Sesja nadzwyczajna dotycząca naboru do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2019/2020

4 czerwca 2018 roku o godz. 17.30 odbędzie się sesja nadzwyczajna dotycząca naboru do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2019/2020. Miejsce: Starostwo Powiatowe w Piasecznie ul. Chyliczkowska 14, Piaseczno. Zapraszamy zainteresowanych rodziców na sesję Rady Powiatu Piaseczyńskiego. Źródło: facebook.com/paprocka.katarzyna