Informacje7 kwietnia 2018, 16:00,

Teatr ŁUPS! premiera spektaklu JAK JEST w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


7 kwietnia 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się premiera spektaklu JAK JEST w wykonaniu aktorów teatru ŁUPS!, według scenariusza Maliny Prześlugi, w reżyserii Ewy Kłujszo. Miejsce: sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny.

TEATR ŁUPS! PREMIERA SPEKTAKLU JAK JEST W PIASECZNIE

Spektakl JAK JEST: gdyby twoje serce, twoje oko, twoja dłoń umiały mówić… Poruszające przedstawienie zadające ważne dla młodzieży pytania, opowiedziane z niesłychanie ciekawej, zaskakującej perspektywy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje7 kwietnia 2018, 17:00,

Kabaret CIACH w Tarczynie 2018


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

7 kwietnia 2018 roku o godz. 19.00 w Tarczynie odbędzie się występ kabaretu Ciach! Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17. Cena biletu - 60 zł. Bilety do nabycia w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie ul. J. Stępkowskiego 17, pok. nr 101, lub za pomocą aplikacji https://s10.systembiletowy.pl/tok/

KABARET CIACH W TARCZYNIE 2018

Kabaret Ciach to jeden z filarów Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego. Kabaret młody duchem i bogaty doświadczeniem. Młodość, objawia się w stałej twórczej aktywności, która mniej więcej raz na rok owocuje premierowym programem. Ciach łączy dobry poziom literacki z humorystycznym przeglądem obyczajów i przywar Polaków. Ponadto w spektakle wplata elementy improwizacji, dzięki czemu każdy kolejny występ jest inny i niepowtarzalny. Wszystko pokazuje w klimacie humoru sytuacyjnego lub absurdalnego, w myśl Gogolowskiej zasady: Z czego się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie! Inspiracji do kolejnych programów dostarcza wnikliwa obserwacja rzeczywistości, a czasami nawet korespondencja od widzów tak, jak było to w przypadku programu „LISTY OD WIDZÓW”. Jego fragmenty zaprezentował min. na antenie TVP 2, w Kabaretowym Klubie Dwójki, którego gościem specjalnym był kultowy satyryk i komediopisarz Stanisław Tym, z którym Kabaret Ciach ściśle współpracuje, występując na wspólnych koncertach. Kabaret Ciach był wielokrotnie nagradzany na różnych przeglądach i konkursach kabaretowych w całej Polsce. Ciach jest stałym uczestnikiem telewizyjnych festiwali kabaretowych, są to m.in.: Listopadowa Noc Kabaretowa 2011 i 2013/TVP2, Kabareton Opolski 2011/TVP1, Festiwalu Kabaretu Koszalin /TVP2, Płocka Noc Kabaretowa 2013/TVP2, Wczasy z kabaretem Szczecin 2013/TVP2, Lidzbarskie Wieczory Satyry i Humoru 2013/TVP1, Kabaretowa Noc Listopadowa 2013/ TVP2, Dzięki Bogu już Weekend listopad 2013. Od roku 2009 do 2014 Kabaret Ciach, był gospodarzem dorocznego Kabaretobrania czyli Zielonogórskiej Nocy Kabaretowej, transmitowanej na żywo w TV Polsat. W 2014 roku Kabaret Ciach obchodzi jubileusz 20-lecia działalności scenicznej i w związku z tym będzie miał zaszczyt niejednokrotnie gościć w Państwa domach – na ekranach telewizorów oczywiście :) lub na estradzie. Kabaret występuje w składzie: Małgorzata Czyżycka, Leszek Jenek – ex kabaret Potem, Tomasz Kowalski, Mateusz Czechowski.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie