Informacje6 listopada 2016, 12:00,

Targi Aktywni i Zdrowi od Juniora do Seniora w Piasecznie

6 listopada 2016 roku odbędą się w Piasecznie targi "Aktywni i Zdrowi od Juniora do Seniora", skupiające firmy związane z tematyką aktywności fizycznej i zdrowia. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zdrowym stylem życia i utrzymaniem sprawności i kondycji niezależnie od wieku, jak również tych, którzy lubią aktywnie i ciekawie spędzać czas poza domem. Na odwiedzających czeka moc atrakcji, w tym nieodpłatna strefa zabaw dla dzieci współfinansowana przez gminę Piaseczno, oraz liczne pokazy sceniczne dla dorosłych. Wydarzenie objął honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno.

TARGI AKTYWNI I ZDROWI OD JUNIORA DO SENIORA W PIASECZNIE

Informacje5 listopada 2016, 17:00,

Życie to nie teatr - projekcja filmu w Centrum Kultury Piaseczno

5 listopada 2016 roku o godz. 17:00 odbędzie się projekcja filmu dokumentalnego o grupie CHACHAHIHIHEHE w reż. Aleksandry Bańkowicz pn.: Życie to nie teatr. Film będzie można obejrzeć w sali Domu Kultury, ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny.

ŻYCIE TO NIE TEATR - PROJEKCJA FILMU W CENTRUM KULTURY PIASECZNO

Projekcja filmu "Życie to nie teatr" w reż. Aleksandry Bańkowicz. Jego bohaterami są dzieci i młodzież zrzeszona w teatrze CHACHAHIHIHEHE, działającym w Centrum Kultury w Piasecznie. "Jest to film dokumentalny o grupie teatralnej nastolatków. Dzieci wystawiane są na ciężkie życiowe próby, które niejednokrotnie je przerastają, teatr pozwala i zapomnieć i nabrać odwagi do życia. O strachu, który dominuje w ich życiu, konfliktach i teatrze, który łagodzi to wszystko, daje spokój i poczucie wspólnoty" Ostatnio film zyskał międzynarodowy tytuł "Life is Not a Play" i zostanie zaprezentowany w Chicago na International Children’s Film Festival (CICFF). "Życie to nie teatr" - scenariusz i reżyseria Aleksandra Bańkowicz, zdjęcia Marcin Studniarek, montaż Marta Prus, muzyka Łukasz Targosz.