Informacje20 listopada 2011, 00:00,

Tarczyn konkurs na najciekawszą szopkę bożonarodzeniową

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie ogłasza konkurs na najciekawszą szopkę bożonarodzeniową. Konkurs adresowany jest do dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów, rodzin i osób indywidualnych. Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu jedną pracę przestrzenną wykonaną samodzielnie, dowolną techniką i z dowolnych materiałów. Ocenie nie będą podlegać szopki zbiorowe (nie dotyczy kat. Rodzinna) oraz zakupione szopki jak i figurki. Każda zgłoszona do konkursu praca powinna być opatrzona trwale umocowaną i nie uszkadzającą kompozycji kartą informacyjną zawierającą imię i nazwisko, wiek autora (kategoria), adres, nazwę szkoły tel. kontaktowy.

konkurs na najciekawszą szopkę bożonarodzeniową

Prace należy składać u organizatora do 20 grudnia 2011 r. Na adres: Gminny Ośrodek Kultury ul. Ks. Cz. Oszkiela 3, Tarczyn. Najlepsze prace konkursowe zostaną nagrodzone. Po ocenie prac przez Komisję Konkursową zostanie zorganizowana wystawa szopek bożonarodzeniowych. Rozdanie nagród odbędzie się w styczniu 2012 roku.
Tematy:Tarczyn

Informacje21 listopada 2011, 00:00,

REGGAE PARTY i koncert zespołu BETHEL w Piasecznie

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza na REGGAE PARTY, oraz koncert zespołu BETHEL. Impreza odbędzie się w najbliższy piątek 25 listopada 2011 roku, od godz. 20.00 w sali Centrum Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp 10 złotych. Zespół Bethel wystąpi w składzie: Grzegorz Wlaźlak (wokal, gitara), Grzegorz Małyga (gitara), Magda Dachowska (gitara basowa), Robert Dachowski (perkusja), Marcin Drab (conga, perkusjonalia), Konrad Możdżeń (djembe, darbuka, perkusjonalia), Piotrek Zarówny (trąbka). Zapraszamy na koncert zespołu Bethel w Piasecznie.

BETHEL

Zespół Bethel powstał we Wrocławiu w grudniu 2006 roku, założony przez Grzegorza Wlaźlaka. Początkowo pod nazwą Sacrum skupiał trzy osoby, które połączyła miłość do muzyki i chęć wspólnego tworzenia. Kolejne próby i koncerty przynosiły zmiany w składzie, który w rekordowym okresie tworzyło 11 młodych osób. W tym czasie ewoluowała też twórczość Bethel, cały czas jednak czerpiąc z muzyki reggae i rozmaitych jej podgatunków. Dziś na koncertach Bethel można zarówno poskakać przy rytmach szybkiego ska, jak i kołysać się przy łagodnym roots reggae i dubie.

Zespół najlepiej czuje się właśnie podczas energetycznych występów na żywo. Ponad 150 koncertów po całej Polsce i za granicami państwa mówi samo za siebie. Przełomowy moment to trasa POSITIVE BETHEL TOUR 2010, która liczyła 80 koncertów. Pod koniec zeszłego roku zespół wydał swoją pierwszą debiutancką płytę pt: Muzyka Serc. Trasa koncertowa promująca krążek nazywa się DUCHOWA REWOLUCJA. Więcej informacji o zespole Bethel, można przeczytać na stronie internetowej: www.bethel.art.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno