Informacje29 kwietnia 2017, 17:00,

Tablao De Flamenco - koncert i pokaz tańca w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


29 kwietnia 2017 roku o godz. 19.00 odbędzie się koncert i pokaz tańca Tablao De Flamenco. Miejsce: KDK, ul. Mostowa 15 (Hugonówka). Bilety w cenie 30 zł.

TABLAO DE FLAMENCO - KONCERT I POKAZ TAŃCA W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Tradycyjny koncert flamenco w wykonaniu doświadczonych artystów z Polski i z Hiszpanii. Widowisko jest próbą ukazania publiczności wyjątkowych emocji andaluzyjskiego flamenco, łączącego w sobie taniec, śpiew oraz muzykę. W programie koncertu pojawią się tradycyjne formy, polegające na improwizacji, opartej na doświadczeniu wykonawców i ich wiedzy dotyczącej prawideł sztuki flamenco. Uzupełnieniem koncertu będą barwne regionalne stroje oraz oryginalne kompozycje, nawiązujące do najnowszych trendów we flamenco, które łączy w sobie muzykę jazzową i klasyczną.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje28 kwietnia 2017, 18:30,

Kabaret Łowcy.B w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

28 kwietnia 2017 roku o godz. 20.30 odbędzie się Kabaret Łowcy.B w Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii. Spektakl Łowców to nie zwyczajny występ. To wybuchowa mieszanka spontaniczności i improwizacji. Wszystko to w oparach absurdu, którego nie powstydziłby się Monty Python. Jako jedyni w swoich spektaklach grają muzykę na żywo, w autorskich kompozycjach. Aktualnie kabaret występuje w składzie Bartosz Gajda, Bartosz Góra, Maciej Szczęch, Sławomir Szczęch.

KABARET ŁOWCY.B W GÓRZE KALWARII

Bilety do nabycia w cenie 50 zł. Zapraszamy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie