Informacje7 grudnia 2017, 07:00,

Szopka bożonarodzeniowa konkurs w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie ogłasza konkurs na Szopkę bożonarodzeniową. Prace należy składać u organizatora do 19 grudnia 2017 r.  Na adres: Gminny Ośrodek Kultury ul. J. Stępkowskiego 17 05-555 Tarczyn Najlepsze prace konkursowe zostaną nagrodzone. Po ocenie prac przez Komisję Konkursową zostanie zorganizowana wystawa. Rozdanie nagród odbędzie się w styczniu 2018 roku.

SZOPKA BOŻONARODZENIOWA KONKURS W TARCZYNIE

I. Cele konkursu Szopka Bożonarodzeniowa:
- Kultywowanie wśród uczniów tradycji wykonywania szopek,
- Poznanie i zapamiętanie wydarzeń związanych z narodzeniem Jezusa,
- Poznanie chrześcijańskiej wymowy świątecznych zwyczajów związanych z domowym przygotowaniem szopki bożonarodzeniowej.

II. Uczestnicy:
Konkurs adresowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych. Obejmuje następujące kategorie:
- przedszkola - grupa 5 lat i 6 lat
- klasa I – III szkoły podstawowe
- klasa IV – VI szkoły podstawowe
- klasa VII i klasa II -III gimnazjum - szopki rodzinne

III. Warunki uczestnictwa: Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu jedną pracę przestrzenną wykonaną samodzielnie, dowolną techniką i z dowolnych materiałów. Ocenie nie będą podlegać szopki zbiorowe ( nie dotyczy kat. Rodzinna) oraz zakupione szopki jak i figurki.

Każda zgłoszona do konkursu praca powinna być opatrzona trwale umocowaną i nie uszkadzającą kompozycji kartką informacyjną zawierającą imię i nazwisko, wiek autora (kategoria), adres, nazwę szkoły tel. kontaktowy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje29 listopada 2017, 19:00,

Popek x Jurkiewicz - Stand-up w Szarej Eminencji Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

29 listopada 2017 roku w godzinach 20:00 - 22:00 zapraszamy na Stand-up w Szarej Eminencji, gdzie wystąpi: Popek x Jurkiewicz. Spotkanie poprowadzi gospodarz sceny Tomek Kołecki Stand-up. Stand-up w Piasecznie nie zwalnia tempa! Miejsce: Szara Eminencja x Piaseczno ul. Sienkiewicza 11 (stare kino) tel. 885 05 04 05 bilety: 25 zł do kupienia w barze Szarej Eminencji x Piaseczno. Podczas występu kuchnia wstrzyma pracę.

POPEK X JURKIEWICZ - STAND-UP SZAREJ EMINENCJI PIASECZNO

Cezary Jurkiewicz - komik, tekściarz, scenopisarz i hipochondryk z bardzo wnikliwym podejściem do problemów otaczającego nas świata. W swoich tekstach, wywala swoją brudną duszę na lewą stronę, wciągając nas w czarną otchłań beznadziei, zmarnowanych okazji i zatrutą zazdrością podejrzliwości. Zajmuje się Stand-upem od 2008 roku. Jest jedną z dwóch pierwszych osób, która zaczęła promować stand-up comedy na terenie Polski. Początkowo jako undergroundowy stand-up obecnie jako formę komedii rozpoznawalną przez tysiące widzów. Występował w Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, HBO Stand-up Comedy Club, HBO tylko dla dorosłych, u Kuby Wojewódzkiego oraz na licznych roastach. W 2011 roku założył pierwszą w Polsce szkołę stand-up comedy, w której prowadzi zajęcia dla młodych komików. Od lat szkoli się w nurcie chicagowskiej szkoły improwizacji komediowej The Second City.

Piotr Popek - nie mylić z raperem i prezenterką telewizyjną. Udziela się scenicznie w stand-upie od 2014. Znany z kręcenia kółek kablem od mikrofonu, podpierania ściany i mówienia o swoim życiu - wszystko naraz. Występował w klubach w całej Polsce i kilku miejscowościach. Rodowity Bydgoszczanin w ciągłej tułaczce, bo tam się nie da żyć. Miłośnik alternatywy, dziwności i śmiesznego niezrozumienia. W poprzednim życiu bardzo wiele osiągnął, dlatego teraz odpoczywa. Oczywiście dopóki nie poczuje głodu wyjścia na scenę.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie