Informacje18 stycznia 2014, 00:00,

Święty Mikołaj w fabryce śniegu - Teatr Na Wagance - Bajkowa Niedziela Piaseczno

Centrum Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli zaprasza na spektakl pod tytułem: ŚWIĘTY MIKOŁAJ W FABRYCE ŚNIEGU w wykonaniu Teatru Na Wagance. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 19 stycznia 2014 roku, o godzinie 14.30 oraz 16.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Bilety w cenie 10 złotych (dzieci), 5 złotych (dorośli). Bilety do nabycia w dniu imprezy od godz. 14.00 w kasie Centrum Kultury. Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Zapraszamy na Bajkową Niedzielę do Piaseczna.

Święty Mikołaj w fabryce śniegu - Teatr Na Wagance Chyba nie ma na świecie nikogo, kto nie chciałby spotkać św. Mikołaja, a na pewno każdy lubi dostawać prezenty! To najmilszy dzień w roku, gdy cały świat otulony jest białym, puszystym śniegiem, a my przy choince rozpakowujemy upominki. Kiedy jest problem ze śniegiem św. Mikołaj goni do roboty Śnieżynki - swoich śniegowych pomocników. Śnieżynki piosenkami opowiadają o: fabryce śniegu, strojeniu choinki, Wigilijnym stole i dziecięcych marzeniach teatrnawagance.art.pl
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego gminy Piaseczno

Informacje19 stycznia 2014, 00:00,

Pinokio na Bajkowej Niedzieli w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza dzieci i rodziców na Bajkową Niedzielę, podczas której zaprezentowany zostanie spektakl pt.: PINOKIO. Bajkę, będzie można obejrzeć 19 stycznia 2014 roku o godz. 16.00. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury przy ul. Jaworskiego 18 w Konstancinie-Jeziornie. Wstęp wolny. Zapraszamy na Bajkową Niedzielę.

Pinokio na Bajkowej Niedzieli w Konstancinie

Bajka dla dzieci Pinokio – młodzi widzowie zobaczą baśniowy świat drewnianego pajacyka, który pragnie zostać prawdziwym chłopcem. Bajka uczy jak odróżniać złe czyny od dobrych, prawdę od fałszu, pokazując nieprzyjemne konsekwencje kłamstwa; przekonuje, że należy słuchać rad starszych i mądrzejszych ludzi.
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego gminy Konstancin-Jeziorna

Polecane dla Ciebie