Informacje28 lipca 2018, 09:00,

Święto Policji w Piasecznie 2018


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


28 lipca 2018 roku na skwerze Kisiela w Piasecznie odbędzie się apel z okazji Święta Policji, podczas którego wręczone zostaną najlepszym Policjantom wyróżnienia i odznaczenia. Apel poprzedzi Msza św. odprawiana w kościele św. Anny.

ŚWIĘTO POLICJI W PIASECZNIE 2018

Po części oficjalnej policjanci przeniosą się na rynek miejski, gdzie dołączą do imprezy “Piaseczno Kocha Rower”, obsługując własne stanowiska, m.in. ze znakowaniem rowerów, pokazem wydziału kryminalistyki czy prezentacją radiowozu.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje28 lipca 2018, 16:00,

Rowerolucja - przejazd rowerzystów przez Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

28 lipca 2018 roku na zakończenie imprezy "Piaseczno Kocha Rower" zapraszamy do wspólnego przejazdu rowerzystów ulicami miasta pod eskortą policji. Wyruszenie rowerzystów w trasę, czyli start Rowerolucji, odbędzie się o godz. 18.00 na miejskim rynku.

ROWEROLUCJA - PRZEJAZD ROWERZYSTÓW PRZEZ PIASECZNO

Rowerolucja to projekt Fundacji Violet Kiwi mający na celu połączenie prowadzonych przez nią różnorodnych działań rowerowych. Jest otwarty dla wszystkich organizacji, instytucji, firm i grup nieformalnych, prowadzących działania o tematyce rowerowej. – Organizujemy, wspieramy i promujemy różnorodne działania – zawody sportowe, wycieczki i przejazdy rowerowe, tworzenie dobrej infrastruktury, itp. – wyjaśnia Marcin Myszkowski z Fundacji Violet Kiwi.

PIASECZNO KOCHA ROWER 2018

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie