Informacje28 lipca 2018, 16:00,

Rowerolucja - przejazd rowerzystów przez Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


28 lipca 2018 roku na zakończenie imprezy "Piaseczno Kocha Rower" zapraszamy do wspólnego przejazdu rowerzystów ulicami miasta pod eskortą policji. Wyruszenie rowerzystów w trasę, czyli start Rowerolucji, odbędzie się o godz. 18.00 na miejskim rynku.

ROWEROLUCJA - PRZEJAZD ROWERZYSTÓW PRZEZ PIASECZNO

Rowerolucja to projekt Fundacji Violet Kiwi mający na celu połączenie prowadzonych przez nią różnorodnych działań rowerowych. Jest otwarty dla wszystkich organizacji, instytucji, firm i grup nieformalnych, prowadzących działania o tematyce rowerowej. – Organizujemy, wspieramy i promujemy różnorodne działania – zawody sportowe, wycieczki i przejazdy rowerowe, tworzenie dobrej infrastruktury, itp. – wyjaśnia Marcin Myszkowski z Fundacji Violet Kiwi.

PIASECZNO KOCHA ROWER 2018

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje22 lipca 2018, 16:00,

Roztańczona Hugonówka 2018


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

22 lipca 2018 roku odbędzie się wydarzenie pn.: Roztańczona Hugonówka. Latem wracają popularne niedzielne potańcówki w altanie przy Hugonówce. Miejsce: altana przy Hugonówce Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Zapraszamy wszystkich miłośników tańca, bo na pewno każdy znajdzie coś dla siebie – od tanga po flamenco. Zagrają zarówno orkiestry, zespoły jak i dj-e. Nastrojowe „przytulanki” przeplatać się będą z gorącymi rytmami. Będą klasyczne dancingi i szalone rock’n’rollowe imprezy. Krótko mówiąc – muzyka, radość i świetna zabawa!

ROZTAŃCZONA HUGONÓWKA 2018

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie