Informacje11 września 2016, 14:30,

Święto Pieczonego Ziemniaka Piknik w Zalesiu Górnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Sołtys i Rada Sołecka Zalesia Górnego zapraszają na Święto Pieczonego Ziemniaka, które odbędzie się w niedzielę 11 września 2016 r. od godz. 14:30. W programie wiele atrakcji m. in. wyprzedaż garażowa, ognisko z ziemniakami, występ zespołu "The Warsaw Dixielanders" i pokaz iluzji. Zapraszamy na plac rekreacyjno-sportowy na Domance w Zalesiu Górnym (u zbiegu ulic Koralowych Dębów i Wiekowej Sosny). Zapraszamy na piknik!

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA PIKNIK W ZALESIU GÓRNYM

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje12 września 2016, 15:00,

Dni Spirometrii w Piasecznie 2016 - kampania Take the active option


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Uprzejmie zapraszamy wszystkich mieszkańców Piaseczna, powiatu piaseczyńskiego i okolic, na udział w bezpłatnych badaniach spirometrii (badanie czynnościowe układu oddechowego) w ramach akcji Dni Spirometrii 2016. Take the active option realizowanej przez SZPZLO w Piasecznie ul. Fabryczna 1 w dniach 12, 13 i 16 września 2016 roku. Organizator lokalny: Dyrektor SZPZLO w Piasecznie Marta Dorociak - Burza.

DNI SPIROMETRII W PIASECZNIE 2016 - KAMPANIA TAKE THE ACTIVE OPTION

Włącz opcję aktywną, tak brzmi wezwanie tegorocznych obchodów Dni Spirometrii, będących częścią wieloletniej kampanii "Healthy Lungs for Life". Tym razem chcemy zwrócić uwagę na rolę aktywności fizycznej w leczeniu i zarządzaniu procesem zdrowienia. Całość kampanii edukacyjnej będzie poświęcona tematowi wyboru odpowiedniej formy aktywności fizycznej do stanu swoich płuc. Więcej infrmacji o akcji na stronie: www.astma-alergia-pochp.pl

Justyna Marynowska
SZPZLO w Piasecznie

www.zozpiaseczno.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Anonimowy, 16 lipca 2019
Badanie może i ciekawe. Szkoda, że miejsce jest nieprzyjazne pacjentom.

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie