Informacje4 października 2013, 00:00,

Świetlica przy ul. Jaworskiego już otwarta

Przestronne pomieszczenia, pracownia komputerowa oraz sala do nauki i zabawy - to wszystko czeka na dzieci i młodzież w świetlicy przy ul. Jaworskiego. Placówka od wtorku (1 października) jest już czynna i zaprasza od poniedziałku do piątku w godz. 14-19. Świetlica środowiskowa mieści się przy ul. Jaworskiego 24 na osiedlu Mirków w Konstancinie-Jeziornie. Pomieszczenia budynku przeszły gruntowny remont. Wymieniono m.in. podłogi, stolarkę okienną i drzwiową, a także instalację elektryczną. Są też nowe łazienki i kuchnia. Budynek został również dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

ŚWIETLICA PRZY UL. JAWORSKIEGO JUż OTWARTA

Od wtorku (1 października 2013 r.) ze świetlicy mogą już korzystać dzieci i młodzież w wieku od 6 do 16 lat. Do ich dyspozycji są m.in.: sala zabaw wyposażona w nowoczesny sprzęt audio-video, gry planszowe i stacjonarne, pracownia komputerowa, pokój do nauki, a także kuchnia, w której będą przygotowywane posiłki. Opiekę nad podopiecznymi świetlicy środowiskowej sprawuje dwóch doświadczonych pedagogów. Oprócz organizowania im wolnego czasu, nauczyciele będą pomagać w odrabianiu lekcji i w rozwiązywaniu problemów dnia codziennego. Świetlica przy ul. Jaworskiego czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 14-19. Zapraszamy!

ŚWIETLICA PRZY UL. JAWORSKIEGO JUż OTWARTA
autor/źródło: Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje5 października 2013, 00:00,

Spotkanie z Ryszardem Kaliszem w Piasecznie

W imieniu Stowarzyszenia Dom Wszystkich Polska jak i posła RP Ryszarda Kalisza, chciałbym Państwa serdecznie zaprosić na spotkaniu w dniu 14 października 2013 r. w Centrum Kultury w Piasecznie przy ul. Tadeusza Kościuszki 49 na godzinę 18:00. Będzie to czas na merytoryczną dyskusję o samorządzie lokalnym jak i Polsce. Serdecznie zapraszam.

SPOTKANIE Z POS£EM RP RYSZARDEM KALISZEM W PIASECZNIE
autor/źródło: Kamil Myszyński - Stowarzyszenie Dom Wszystkich Polska