Informacje12 września 2011, 00:00,

Świeczowisko, czyli przy herbacie świecach granie śpiewanie

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza mieszkańców na ŚWIECZOWISKO, czyli przy herbacie oraz świecach granie i śpiewanie, które odbędzie się 16 września 2011 roku, o godzinie 19.00 w sali Centrum Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy mieszkańców na Świeczowisko w Piasecznie.

Świeczowisko
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje9 września 2011, 00:00,

Wystawy fotograficzne - Dziecko i Pocztówka z Konstancina

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na dwie wystawy fotograficzne: Dziecko i Pocztówka z Konstancina. Wystawy zostaną otwarte w najbliższą niedzielę 11 września 2011 roku. O godz. 16.00, w Starej Papierni w Konstancinie-Jeziornie - otwarcie wystawy prac członków Klubu Fotograficznego f8 pt. DZIECKO. Natomiast o godz. 18.00, w Konstancińskim Domu Kultury, nastąpi otwarcie wystawy współczesnej fotografii Konstancina i okolic pt. POCZTÓWKA Z KONSTANCINA. Obie wystawy będą dostępne do oglądania do 20 listopada 2011 roku

WYSTAWY FOTOGRAFICZNE - DZIECKO I POCZTÓWKA Z KONSTANCINA

Wystawa współczesnej fotografii Konstancina i okolic, pt.: Pocztówka z Konstancina: powodem zorganizowania wystawy była chęć stworzenie katalogu zdjęć, które oddawałyby niepowtarzalny charakter Konstancina-Jeziorny i które mogłyby stać się materiałem na wizytówkę tego miejsca np.: pocztówkę. Ponad 80 zaprezentowanych fotografii pokazuje rozmaitość wizji artystycznych autorów, oscylujących między klasycznym pięknem, romantyzmem a porażającym obrazem brzydoty i zaniedbania realizmem. W wystawie udział biorą: Dominik Bednarski, Monika Bukowińska, Julian Henisz, Danuta Kaluga, Anna Kasperska, Dorota Kasperska, Andrzej Piętka, Sławomir Mróz i Tomasz Myśluk. Zapraszamy!
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna