Informacje29 kwietnia 2019, 16:00,

Strefa kobiet pozytywnie zakręconych w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


29 kwietnia 2019 roku o godz. 18.00 w ramach Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych odbędzie się spotkanie nt. "Czy na dnie Twoich szuflad zalegają ciekawe historie, na papierze zapisane? " Zajęcia poprowadzi: Marta Ewa Olbryś – dziennikarz z wieloletnim stażem i ADHD, animatorka kultury, kuratorka wystaw. Przez 10 lat współtworzyła Interdyscyplinarny Festiwal Miasto Gwiazd. Założycielka Galerii Rozwijania Talentów i Umiejętności. Koordynatorka wystaw w Galerii Młodych Twórców Łazienkowska. Współautorka książki „Koniec Sztuki?!”. Przeprowadziła ponad 200 wywiadów. Prowadzi warsztaty dziennikarskie z elementami kreatywnego pisania. Lubi proste formy i skomplikowane zadania. Mama Mikołaja. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Serdecznie zapraszamy.

Strefa kobiet pozytywnie zakręconych w Konstancinie

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Strefa kobiet pozytywnie zakręconych w Konstancinie

O czym to będzie?
A może trzymasz gdzieś głęboko ukryty zeszyt z ciekawymi tekstami albo spisanymi nad ranem snami? A może gdzieś czai się plik kawiarnianych serwetek z dialogami? Lubisz czasem napisać szminką motywujące motto na lustrze w łazience? Możliwości jest cała moc! Słowa są jak puzzle – można się nimi bawić, układać, przestawiać, tworzyć nowe kombinacje. I nawet jak pomyślisz – wszystko już było – to pomyśl, że są to tylko Twoje historie, Twoje wyjątkowe życie. I twórz! A wewnętrznego krytyka zostaw za drzwiami i sprawdź czy są dobrze zamknięte. Pobawimy się słowami, wspomnieniami, marzeniami….a i pokaże Wam jak przekłuć słowa na działanie!

Gospodynią i pomysłodawczynią Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych jest Alicja Stankiewicz, psycholog, trenerka.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje28 kwietnia 2019, 16:00,

Wernisaż Wystawy Malarstwa Mai Troszkiewicz w Starej Iwicznej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

28 kwietnia 2019 roku o godz. 18.00 odbędzie się wernisaż wystawy Malarstwa Mai Troszkiewicz. Miejsce: Galeria Wystaw Artystycznych OKNO w siedzibie GOK Lesznowola w Starej Iwicznej przy ul. Nowej 6. Serdecznie zapraszamy.

Wernisaż Wystawy Malarstwa Mai Troszkiewicz w Starej Iwicznej

Autorka o sobie:

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Nazywam się Maja Troszkiewicz. Przygodę z malarstwem rozpoczęłam 12 lat temu. Owładnęło mną ono całkowicie i otworzyło drzwi do niezwykłej krainy sztuki, którą wciąż odkrywam i przemierzam z nieustannym zachwytem. Swój warsztat doskonaliłam na UTW w Lesznowoli, w Pałacu Pod Blachą na Zamku Królewskim oraz w SDK na Rynku Starego Miasta. W 2016 r. ukończyłam z wyróżnieniem studia podyplomowe na ASP w Łodzi na Wydziale Malarstwa i Rysunku. Po wystawie dyplomowej utworzyłam Grupę Twórczą ASPEKT, skupiającą absolwentów naszego wydziału. Uczestniczyłam w wielu plenerach i wystawach, zarówno zbiorowych, jak i indywidualnych, prezentując swoje akwarele oraz malarstwo sztalugowe. Od zeszłego roku na Wydziale Grafiki warszawskiej ASP zgłębiam tajniki grafiki warsztatowej pod okiem pani profesor Agnieszki Cieślińskiej. Uczestniczę również w kursie „Droga Ikony”, na którym uczę się fascynującej sztuki pisania ikon. Życzę Państwu miłych wrażeń przy oglądaniu wystawy. Mam nadzieję, że moje obrazy dostarczą Państwu wielu wzruszeń.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie