Informacje28 kwietnia 2019, 16:00,

Wernisaż Wystawy Malarstwa Mai Troszkiewicz w Starej Iwicznej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


28 kwietnia 2019 roku o godz. 18.00 odbędzie się wernisaż wystawy Malarstwa Mai Troszkiewicz. Miejsce: Galeria Wystaw Artystycznych OKNO w siedzibie GOK Lesznowola w Starej Iwicznej przy ul. Nowej 6. Serdecznie zapraszamy.

Wernisaż Wystawy Malarstwa Mai Troszkiewicz w Starej Iwicznej

Autorka o sobie:

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Nazywam się Maja Troszkiewicz. Przygodę z malarstwem rozpoczęłam 12 lat temu. Owładnęło mną ono całkowicie i otworzyło drzwi do niezwykłej krainy sztuki, którą wciąż odkrywam i przemierzam z nieustannym zachwytem. Swój warsztat doskonaliłam na UTW w Lesznowoli, w Pałacu Pod Blachą na Zamku Królewskim oraz w SDK na Rynku Starego Miasta. W 2016 r. ukończyłam z wyróżnieniem studia podyplomowe na ASP w Łodzi na Wydziale Malarstwa i Rysunku. Po wystawie dyplomowej utworzyłam Grupę Twórczą ASPEKT, skupiającą absolwentów naszego wydziału. Uczestniczyłam w wielu plenerach i wystawach, zarówno zbiorowych, jak i indywidualnych, prezentując swoje akwarele oraz malarstwo sztalugowe. Od zeszłego roku na Wydziale Grafiki warszawskiej ASP zgłębiam tajniki grafiki warsztatowej pod okiem pani profesor Agnieszki Cieślińskiej. Uczestniczę również w kursie „Droga Ikony”, na którym uczę się fascynującej sztuki pisania ikon. Życzę Państwu miłych wrażeń przy oglądaniu wystawy. Mam nadzieję, że moje obrazy dostarczą Państwu wielu wzruszeń.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje27 kwietnia 2019, 11:00,

Warsztaty rozwijające inteligencję emocjonalną u dzieci i dorosłych Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

27 kwietnia 2019 roku w godz. 13.00-17.00 Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza na warsztaty rozwijające inteligencję emocjonalną u dzieci i dorosłych. Celem zajęć jest poprzez ćwiczenia ruchowe i dramowe rozwijanie inteligencji emocjonalnej u dzieci i dorosłych. Będziemy doświadczać i poznawać emocje, a także uczyć się rozpoznawać je u innych. Zajęcia przeznaczone są dla rodzin z dziećmi w wieku 7+ Zapraszamy rodzica z dzieckiem. Miejsce: Strefa Kultury, Piaseczno ul. Jarząbka 20/85 Cena – 80 zł Zapisy: www.strefazajec.pl, liczba miejsc ograniczona.

Warsztaty rozwijające inteligencję emocjonalną u dzieci i dorosłych Piaseczno

Warsztaty poprowadzi Małgorzata Winiarek-Kołucka. Psycholożka, superwizorka i trenerka dramy, Prezeska Stowarzyszenia Praktyków Dramy STOP-KLATKA, od 18 lat związana z edukacją pozaformalną dzieci, młodzieży i dorosłych. W dramie fascynuje ją wolność i możliwość doświadczania świata w płaszczu roli, bez realnych konsekwencji, ale z prawdziwymi emocjami.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie