Informacje30 czerwca 2010, 00:00,

STOP POWODZIOM w Parku Zdrojowym w Konstancinie

Zjednoczone sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Powiatu Piaseczyńskiego organizują wielki piknik, który odbędzie się 4 lipca 2010 roku w Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie. Ze względu na ogromne straty, jakie spowodowała tegoroczna powódź, Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zdecydowała się na wyjątkową zbiórkę na rzecz tych, którym wielka woda wyrządziła szkodę.

STOP POWODZIOM W PARKU ZDROJOWYM W KONSTANCINIE

W niedzielę 4 lipca 2010 roku w całej Polsce odbędą się imprezy charytatywne w duchu Wielkiej Orkiestry pod hasłem "STOP Powodziom!", z których cały dochód zostanie przeznaczony na doposażenie jednostek Straży Pożarnej w sprzęt pomagający usunąć skutki powodzi. Organizatorzy zaplanowany m.in.: Rajd Rowerowo-Samochodowo-Motocyklowy Piaseczno-Konstancin (m.in. Klub Rowerowy Pędziwiatr), wystąpią Klauni, Szczudlarze, Kuglarze itp., będzie można obejrzeć chodzenie po linie rozpiętej między drzewami, a także odbędzie się Loteria Fantowa (każdy los wygrywa). Więcej szczegółów na stronach internetowych: stoppowodziom.dbv.pl oraz wosp.org.pl/stoppowodziom

Program akcji STOP POWODZIOM w Konstancinie-Jeziornie:
11:30 - Start Parady rowerowo-samochodowo-motocyklowej (Piaseczno, parking przy UMiG Piaseczno). Więcej informacji: Rajd Rowerowo - Samochodowo - Motocyklowy na trasie Piaseczno - Konstancin z Klubem Pędziwiatr Piaseczno
12:00 - Otwarcie imprezy i powitanie parady w Parku Zdrojowym
12:05 - Wers-man
13:00 - Konkurs "Karaoke w plenerze"
14:20 - Pokaz magii dla dzieci
15:10 - Pokazy pierwszej pomocy (na terenie parku)
16:00 - Musica da Camera
17:35 - Vecordia
18:10 - Pokaz tańca brzucha
18:15 - White Tiger
20:00 - żywiołak
21:00 - Parasol Poetica
22:00 – Zakończenie
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje1 lipca 2010, 00:00,

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno zaprasza wszystkich wielbicieli dwóch kółek, na niedzielną wycieczkę rowerową, w ramach imprezy STOP POWODZIOM. W paradzie oprócz rowerzystów będą brały udział kluby samochodowe, kluby motocyklowe, straż pożarna (wozy strażackie). Około godziny 11.30 parada rusza trasą: Sierakowskiego - Warszawska - Szkolna - Wojska Polskiego - Jana Pawła - Chyliczkowska - Starochylicka - Długa - itd. do Parku Zdrojowego w Konstancinie-Jeziornie, gdzie odbędzie się dalsza część imprezy opisanej w informacji: STOP POWODZIOM.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr

Osoby zainteresowane wycieczką rowerową, spotykają się 4 lipca 2010 roku, o godzinie 11.15. Miejsce: na parkingu, przy Urzędzie Miasta i Gminy w Piasecznie. Informację o niedzielnej wycieczce, można znaleźć również na stronie Klubu Pędziwiatr: piaseczno.masa.waw.pl (współpracują z nami). Zapraszamy na Rajd na trasie Piaseczno-Konstancin z członkami Klubu Rowerowego Pędziwiatr.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno