Informacje19 marca 2016, 12:00,

Sprzątam po sobie i swoim psie - wiosenne porządki w Józefosławiu i Julianowie

19 marca 2016 roku odbędzie się wiosenne sprzątanie w Józefosławiu i Julianowie, pod hasłem: Sprzątam po sobie i swoim psie. Zapraszamy wszystkich mieszkańców, którym nie jest obojętny porządek i estetyka w tych miejscowościach! Organizatorami jest stowarzyszenie „Pomysł na Józefosław” oraz stowarzyszenie „Nasz Józefosław i Julianów”. Idea akcji jest bardzo prosta – tego dnia sprzątamy śmieci, które mijamy codziennie w najbliższym otoczeniu i już nie możemy na nie patrzeć. Członkowie stowarzyszeń będą rozdawać niebieskie gminne worki oraz naklejki akcji na rogu ul. Wilanowskiej i Cyraneczki w godz. 12-13, ale tak naprawdę można użyć własnych worków. Co robimy? Skrzykujemy grupę, wybieramy teren do uprzątnięcia, odbieramy worki (lub używamy swoich), napełnione worki zostawiamy przy szarych, ulicznych koszach. Gmina odbierze je na początku następnego tygodnia. Proste? Bardzo! Organizatorzy liczą na duża frekwencję bo sami za dużo nie zdziałają.

SPRZĄTAM PO SOBIE I SWOIM PSIE - WIOSENNE PORZĄDKI W JÓZEFOSŁAWIU I JULIANOWIE

Informacje20 marca 2016, 13:00,

Zatańcz z kotem w butach - bezpłatny spektakl teatralny w galerii Auchan

Czy stare buty mogą odmienić los małego Michała? Przekonają się o tym wszystkie dzieci, które w najbliższą niedzielę zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. Wraz z bohaterem i niezwykłym kotem mali widzowie wyruszą na pełną przygód wyprawę. Wstęp wolny!

ZATAŃCZ Z KOTEM W BUTACH - BEZPŁATNY SPEKTAKL TEATRALNY W GALERII AUCHAN

Podczas trzeciego w tym roku spektaklu z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem” maluchy poznają wyjątkową historię syna młynarza Michała. Gdy bohater otrzymuje w spadku stare buty, postanawia je wyrzucić. Nie wie bowiem, że są one zaczarowane! Na szczęście magiczną parę obuwia odnajduje kot. Czy między zwierzęciem a chłopcem wytworzy się przyjaźń? Czy roztańczony kot w butach jest w stanie pomóc Michałowi zdobyć serce pięknej księżniczki i na zawsze odmienić jego los?

ZATAŃCZ Z KOTEM W BUTACH - BEZPŁATNY SPEKTAKL TEATRALNY W GALERII AUCHAN

Pełna piosenek muzyczna bajka pt. Rockandrollowy kot w butach, odbędzie się w niedzielę 20 marca 2016 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!