Informacje20 marca 2016, 13:00,

Zatańcz z kotem w butach - bezpłatny spektakl teatralny w galerii Auchan


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Czy stare buty mogą odmienić los małego Michała? Przekonają się o tym wszystkie dzieci, które w najbliższą niedzielę zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. Wraz z bohaterem i niezwykłym kotem mali widzowie wyruszą na pełną przygód wyprawę. Wstęp wolny!

ZATAŃCZ Z KOTEM W BUTACH - BEZPŁATNY SPEKTAKL TEATRALNY W GALERII AUCHAN

Podczas trzeciego w tym roku spektaklu z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem” maluchy poznają wyjątkową historię syna młynarza Michała. Gdy bohater otrzymuje w spadku stare buty, postanawia je wyrzucić. Nie wie bowiem, że są one zaczarowane! Na szczęście magiczną parę obuwia odnajduje kot. Czy między zwierzęciem a chłopcem wytworzy się przyjaźń? Czy roztańczony kot w butach jest w stanie pomóc Michałowi zdobyć serce pięknej księżniczki i na zawsze odmienić jego los?

ZATAŃCZ Z KOTEM W BUTACH - BEZPŁATNY SPEKTAKL TEATRALNY W GALERII AUCHAN

Pełna piosenek muzyczna bajka pt. Rockandrollowy kot w butach, odbędzie się w niedzielę 20 marca 2016 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje13 marca 2016, 19:00,

Koncert Nahorny Trio w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

13 marca 2016 roku o godz. 19.00 odbędzie się koncert Nahorny Trio, w ramach Niedzieli z Jazzem w Piasecznie. W programie koncertu, znajdą się kompozycje artysty z najnowszej płyty Nahorny Trio Hope, inspirowane wydarzeniami z historii Polski (powstanie warszawskie, stan wojenny), poezją Jana Kochanowskiego i muzyką Kurpiów. Razem z Nahornym wystąpią Mariusz Bogdanowicz na kontrabasie oraz Piotr Biskupski na perkusji. Koncert Nahorny Trio odbędzie się w sali Domu Kultury w Piasecznie przy ul. Kościuszki 49. Bilety wstępu w cenie 15 zł kupić można w kasach Centrum Kultury. Zapraszamy!

KONCERT NAHORNY TRIO W PIASECZNIE

Muzyka tria Nahorny Trio to wspaniałe, niepowtarzalne kompozycje lidera. Jej charakter, mimo że utrzymany w kanonie tria jazzowego, nosi romantyczne i bardzo słowiańskie piętno. Znajdują się tu zarówno utwory pisane specjalnie na trio, jak również instrumentalne wersje przebojów Włodzimierza Nahornego, takie jak „Jej Portret”, „Czas rozpalić piec” czy „Księżyc nad Kościeliskiem”. Włodzimierz Nahorny to postać niemająca sobie równej na polskiej scenie jazzowej. Pianista, saksofonista, flecista, kompozytor i aranżer muzyki jazzowej, rozrywkowej, teatralnej i filmowej. Jest absolwentem PWSM w Sopocie.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Zdobył wiele nagród na konkursach i festiwalach w Polsce i za granicą. Jest kompozytorem najsłynniejszej powojennej polskiej piosenki „Jej Portret”. Ma na swoim koncie współpracę z legendarnym gdańskim Bim-Bomem, z zespołem A. Trzaskowskiego, A. Kurylewicza, i wreszcie z zespołem Breakout w okresie jego największej popularności. Jego muzyka to poezja, romantyzm, refleksja, język niedefiniowalny i nieprzewidywalny. Jego życiorys to niemal cała historia polskiego jazzu. Od samego początku kariery wzbudza powszechne uznanie. Wybitny, niepowtarzalny kompozytor, jeden z pierwszych polskich multiinstrumentalistów. Jego idiom to pojęcie tak szerokie, jak nieskończony jest wachlarz jego artystycznych doświadczeń. Jest człowiekiem o niespotykanej wrażliwości i skromności, jednocześnie pełnym energii i nowatorskich koncepcji. Przez krytyków nazwany jest „Chopinem jazzu”.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie