Informacje15 listopada 2016, 17:30,

Spotkanie z Tomaszem Kanią autorem książki Myśl co chcesz to Twoje życie

Biblioteka w Złotokłosie zaprasza na spotkanie z Tomaszem Kanią autorem książki "Myśl co chcesz to Twoje życie". Spotkanie odbędzie się 15 listopada 2016 roku o godz. 17.30. Wstęp wolny. Miejsce: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno, Filia w Złotokłosie przy ul. 3 maja 30. Zapraszamy na spotkanie z Tomaszem Kanią w Złotokłosie.

SPOTKANIE Z TOMASZEM KANIĄ AUTOREM KSIĄŻKI MYŚL CO CHCESZ TO TWOJE ŻYCIE

Informacje15 listopada 2016, 10:00,

Spotkanie autorskie z Ewą Świerżewską w Piasecznie

Jak z sukcesem realizować plany? Tego dowiecie się już wkrótce! Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza na spotkanie autorskie z Ewą Świerżewską, autorką książki "Wszystko dla Klary". Spotkanie odbędzie się 15 listopada 2016 roku o godzinie 10:00 w Oddziale dla dzieci i młodzieży przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książki autorki. Zapraszamy na spotkanie z Ewą Świerżewską.

SPOTKANIE AUTORSKIE Z EWĄ ŚWIERŻEWSKĄ W PIASECZNIE