Informacje20 grudnia 2012, 00:00,

SPOTKANIE Z MIKO£AJEM W TARCZYNIE

Burmistrz Gminy Tarczyn oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zapraszają dzieci na spotkanie z Mikołajem, które odbędzie się w najbliższą niedzielę 23 grudnia 2012 roku o godz. 15.00. Miejsce: plac przed Urzędem Miejskim w Tarczynie. Zapraszamy dzieci na niedzielne spotkanie z Mikołajem.

SPOTKANIE Z MIKO£AJEM W TARCZYNIE
Tematy:Tarczyn

Informacje20 grudnia 2012, 00:00,

18-lecie Domu Opieki NESTORIA w Piasecznie

Dom Opieki - Pensjonat NESTORIA w Piasecznie istnieje już 18 lat i jest jednym z najstarszych w Polsce prywatnych pensjonatów dla osób starszych. Założony został przez obywateli miasta Piaseczna, znane małżeństwo farmaceutów: doktora nauk farmaceutycznych Kazimierza Radeckiego oraz jego żonę mgr farmacji Jolantę Radecką. Dom Opieki "Nestoria" oferuje pobyt dla osób starszych i chorych w dobrych warunkach i serdecznej atmosferze.

18-LECIE DOMU OPIEKI NESTORIA W PIASECZNIE I 100-LECIE PENSJONARIUSZKI

Jubileuszowa uroczystość odbędzie się 20 grudnia 2012 roku i połączona będzie ze 100-leciem urodzin Pensjonariuszki Pani Emilii Miśkiewicz z Piaseczna oraz poświęceniem Domu po generalnym remoncie, a zakończona spotkaniem wigilijnym. Dom Opieki "Nestoria" znajduje się przy ul. Wacława Kauna 31 w Piasecznie. Więcej informacji: www.nestoria24.pl