Informacje13 grudnia 2014, 12:00,

Spotkanie Wigilijno-Noworoczne w Górze Kalwarii

Zarząd Oddziału Rejonowego PZERiI w Górze Kalwarii zaprasza członków na spotkanie wigilijno-noworoczne, które odbędzie się w dniu 13 grudnia 2014 r. (sobota) od godz.12:00 w lokalu Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Górze Kalwarii ul. Ks.Sajny 16.

Informacje13 grudnia 2014, 16:00,

Piaseczyński Przegląd Rodzin Muzykujących w Piasecznie

13 grudnia 2014 roku od godz. 16.00 w Domu Parafialnym w Piasecznie odbędzie się VI Piaseczyński Przegląd Rodzin Muzykujących. - "Zapraszamy serdecznie zespoły siostrzano-braterskie, rodzicielsko-dziecięce, zapraszamy babcie i dziadków, ciocie i wujków do wspólnego śpiewania i grania! Prosimy o zgłoszenia do 2 grudnia 2014 pod adresem: gama.piaseczno@gmail.com" - informują organizatorzy czyli Stowarzyszenie „Gama” z Piaseczna oraz Parafia św. Anny w Piasecznie.

Piaseczyński Przegląd Rodzin Muzykujących w Piasecznie
KONSULTACJE u instruktorów muzyki: po uprzednim zgłoszeniu mailowym lub pod nr tel. 505 851 247. W PROGRAMIE: prezentacje rodzin muzykujących, wręczenie dyplomów oraz poczęstunek. ZAPRASZAMY do Domu Parafialnego przy pl. Piłsudskiego 10 w Piasecznie. Impreza zorganizowana przy wsparciu finansowym Gminy Piaseczno.